linux-2.6.25.4_en.tar.bz2

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
mozecie mi doradzic jak mam zainstalowac plik linux-2.6.25.4_en.tar.bz2 ? wiem troszke o linuxie (dopiero zaczynam sie uczyc) ten plik to kernel, musze go (chyba :) ) zainstalowac zeby zainstalowac sterowniki do graficznej
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Poleceniem:

Kod:
tar -xvjf linux-2.6.25.4_en.tar.bz2

Zacznij czytać manuale.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
"Zacznij czytać manuale."

az sie dziwie ze w takim razie mi napisales co mam zrobic, mogles napisac tak jak inni w stylu: uzywaj google, mysl
irytuja mnie takie odpowiedzi, wiem ze w internecie gdzies to jest, ale jak myslisz dlaczego to napisalem tutaj? z nudow? nie, bo nie moglem znalesc odpowiedzi na te pytanie, a manuali moglbym przeczytac 10 i moglbym nie uzyskac odpowiedzi na te pytanie
dzieki za odp. ale raczej nie bede wiecej zagladac na te forum, szkoda moich nerwow

btw. ciekawe ile Ty razy uzyskales odp na zasadzie "uzywaj google" jak czegos nie wiedziales...?
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
"Zacznij czytać manuale."

az sie dziwie ze w takim razie mi napisales co mam zrobic, mogles napisac tak jak inni w stylu: uzywaj google, mysl
irytuja mnie takie odpowiedzi, wiem ze w internecie gdzies to jest, ale jak myslisz dlaczego to napisalem tutaj? z nudow? nie, bo nie moglem znalesc odpowiedzi na te pytanie, a manuali moglbym przeczytac 10 i moglbym nie uzyskac odpowiedzi na te pytanie
dzieki za odp. ale raczej nie bede wiecej zagladac na te forum, szkoda moich nerwow

btw. ciekawe ile Ty razy uzyskales odp na zasadzie "uzywaj google" jak czegos nie wiedziales...?
ale jak myslisz dlaczego to napisalem tutaj? z nudow?
Bo Ci sie nie chciało. Masz gdzieś szukanie i wolałeś wykorzystać kogoś kto by to zrobił za Ciebie...

Używanie mózgu nie boli.

Lekturka dla Ciebe: http://rtfm.killfile.pl/
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
masz problemy z czytaniem? czy czytaniem ze zrozumieniem? bo ja widze ze z ktoryms z tych 2 napewno
bo nie moglem znalezc odpowiedzi na te pytanie, a manuali moglbym przeczytac 10 i moglbym nie uzyskac odpowiedzi na te pytanie

btw. jezeli Tobie jest potrzebny rtfm zeby wiedziec jak zadawac pytania to bez kitu chyba jestes z 2 klasy podst, nie?

wracajac do tematu:
mam openSuse, kernel 2.6.22, jak chcialem zainstalowac sterowniki to wyskoczylo cos o kernelu (teraz nie pamietam co tam dokladnie bylo napisane) wiec domyslam sie ze musze zainstalowac nowszy
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jak suse to poprostu ja zaktualizuj, a pozatym w repozytoriach powinny być paczki dla twojej karty graficznej
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
bo nie moglem znalezc odpowiedzi na te pytanie, a manuali moglbym przeczytac 10 i moglbym nie uzyskac odpowiedzi na te pytanie
Dziecko... niby dlaczego nie mogles znalezc odp? Napisz gdzie szukales, bo ja znalazlem odp po 3 sekundach szukania na Google. :kwasny:

Usera niechce sie ciagle w kolko odpowiadac na te same pytania dlatego tez odsylaja do Googli, bo problem byl juz setki razy porusazany i naprawde nie trzeba sie specjalnie wysilac, aby dany problem wyszukac.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
dlaczego? bo o linuxie jest duzo w necie, a zreszta po co ja sie mecze, w 3 sekundy? no to niezle, zapewne Twoj 'przyjaciel, ktory odpowiada na wszystkie pytania' wlacza sie dluzej niz 3 sekundy ( + wpisanie to czego chcesz znalezc)
btw same rozpakowanie nic mi nie pomoglo, dopiero Yeti mi pomogl, widac mozna bylo NORMALNIE pomoc, i odpowiedziec na te pytanie, no nie? czy tak ciezko bylo? dla Ciebie widocznie tak

ciagle te same pytania? to po co są takie fora jak np te? w sieci jest setki innych, w ktorych NAPEWNO bym znalazl odpowiedziec na te pytanie (wg Ciebie) i to bez zadnych problemow, tak wiec trzeba zamknac te forum i napisac w temacie: chcesz cos wiedziec? zapytaj przyjaciela google :D
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Szczerze mówiąc to zadałeś najprostsze pytanie, które na forum suse jest do znalezienia w parę sekund.
 
Do góry