Likes Manager

MichalBloch

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czy to jest możliwe że płacą każdemu użytkownikowi za klikanie lubię to ?
tak się zastanawiam na czym oni tutaj zarabiają czy to jest całkowicie legalne?
jeżeli np min stawka do wypłacenia to 6 zł czy mają prawo usunąć moje konto przed wypłatą?
http://likesmanager.com/main/r/796/
 

aliyah33

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Nie wierzę w takie sposoby zarabiania - a jeśli są to uczciwi "pracodawcy" to wypłacą grosze. To tylko moje zdanie, ale internet pełny jest oszustów - a zwłaszcza w tego typu programach.
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
Nie wiem czy ktoś zauważył ale to podpucha. Gdzie jest niby rejestracja? Możesz się tylko zalogować na FB ale przez to dodasz u siebie informację o ich stronie....
 

Fun77

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
to nie jest podpucha.. ;/ rejestracja poprzez fb. wypłacają. ja tam zarabiam pare zł.
 

Dual Jack

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
129
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Jak dla mnie bzdurne zaśmiecanie swojego konta.
Przez "lajkowanie" byle czego usuwałbym Twoje posty, gdybyś był moim znajomym, a nawet usunął z grona znajomych, z powodu niewartościowych postów na tablicy :(
 

reha220790

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ta forma reklamy jest kiepska. Jeżeli masz w swoich znajomych powiedzmy 400 osób (ja mam nieco więcej), a wiadomo na takim programie byś chciał zarobić skoro do tego służy, więc byś klikał ciągle w lubię to, a Twoi bezradni znajomi dostawali by ogromny SPAM. To nie jest fajna sprawa :) Więc nie wchodź w takie coś. Poza tym nie wierzę aby można było zarobić klikając tylko w lubię to
 
Do góry