Liga Narodów 2020

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Mecz Polska - Holandia już za nami. Jak się skończyło to chyba każdy wie. Słaba gra, przegrana 1:0 i nadzieja, że może będzie lepiej. W tej chwili Polska gra z Bośnią i Hercegowiną, reprezentacją która oficjalnie jest słabsza, ale która może utrzeć nosa naszym chłopakom. Jak oceniacie grę reprezentacji Polski i innych? Mam nadzieję że jacyś kibice się znajdą na forum. 😀
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Żyłam wiarą i nadzieją, która właśnie umarła. Karny... To jest porażka. 🥺
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 277
Punkty reakcji
198
Polska nie ma rozgrywającego i skrzydłowych. Rozgrywającego nie wiem kiedy ostatnio miała natomiast był czas kiedy Grosickiemu czy Błaszczykowskiemu "trochę wychodziło" ci jednak się zestarzeli i Grosicki po Euro kadrę opuści tak jak po Mundialu 2022 opuści pewnie ją Lewandowski. Na Holandię czy Włochy dobrze grający Józwiak to za mało. Z grą Polaków jest jeszcze inny problem. Atak pozycyjny jak sądze przeciw Holandii czy Włochom będzie słabo funkcjonował natomiast minęły już te czasy kiedy Polacy byli dobrzy w grze z kontry. Czyni się też zarzut że nie potrafimy trzema podaniami bez przyjęcia przenieść gry spod własnego pola karnego pod pole karne przeciwnika. Jak bez tego ogrywać potentatów?
Może przekupić sędziego? Ale póki Polska wygrywa z Bośnią to w reprezentacji tragedii nie ma jednak takie braki pozwalają polskim klubom przegrywać z "potentatami" z Cypru, Mołdawii czy Luxemburga. Lata płyną lecz tu nic się nie zmienia są tylko nowi Vukovice.
 
Do góry