Liga Mistrzów 2016/17

E

EU Geniusz

Guest
Ale dla Legii tylko 2016. :) Przegrają wszystkie sześć spotkań i nie zdobędą ani jednej bramki. Chciałbym się mylić, życzę im wielkiego tryumfu, ale są naprawdę bardzo słabi. Najważniejsze są jednak pieniądze, będą bogatsi w doświadczenia.

Zapraszam do dzielenia się przemyśleniami. :)
 

kondziu123

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
No i okazało się jak dobra jest nasza ekstraklasa, mam tylko nadzieję, że Legia nie przyniesie nam tylko wstydu a pokaże też coś pozytywnego
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
EU Geniusz napisał:
Przegrają wszystkie sześć spotkań i nie zdobędą ani jednej bramki. Chciałbym się mylić, życzę im wielkiego tryumfu, ale są naprawdę bardzo słabi.
Yellow skąd wiedziałeś?
Proroctwo Twoje się spełnia jak na razie toczka w toczkę.

Staram się szanować przeciwnika i nie kopać leżącego ale ten dowcip mnie rozbawił do łez

-halo Policja? Dzwonię z Łazienkowskiej chciałbym zgłosić gwałt.
-niestety nie możemy przyjąć zgłoszenia ,bo ofiara się nie broniła
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Legia to jest jednak klub specjalnej troski. Rozwalili sobie linię defensywy przed LM (oddali Lewczuka Francuzom), zatrudnili trenera z trzeciej a może i czwartej ręki, w zasadzie amatora z Albanii, no i wisienka na torcie to przypadł dwudziestolecia - mecz z obrońcą tytułu, jednym z trójki obecnie najlepszych klubów na świecie, najbardziej utytułowanym klubem w historii tego sportu, zagrają najprawdopodobniej przy pustych trybunach, bo po raz milionowy nie potrafili upilnować paru imbecyli... Myślałam, że po kompromitacji z zeszłego roku i frajerskim odpadnięciem z Celtikiem przez szkolne błędy na ławce zmian, nie da się niżej upaść... Myliłam się, jednak się da.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Bianka napisał:
Legia to jest jednak klub specjalnej troski.
Legiunia od zawsze jest ciągnięta za uszy przez sędziów.
W przekroju całego sezonu zyskuje przynalmniej kilkanaście punktów za rzuty karne z kapelusza,metrowe spalone i inne kontrowersje
Weszłocom prowadzi nieoficjalną "bezbłędną tabelę " i co roku to samo
By ktoś mógł zyskać stracić musi ktoś

Ale w Europie już takie numery nie przejdą

Choć trzeba obiektywnie przyznać ,że ostatni mecz ligowy zagrali jak z nut
 

drewniaczek77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ogólnie to się nie popisali. Wstyd na całą Europę. Szkoda, że 21 lat trzeba było czekać na polski zespół w LM, a wszystko zakończy się skandalem, a szybko inny klub na pewno nie awansuje. W Hiszpanii już straszą kibicami Legii i to obecnie główny temat w tamtejszej prasie. Jestem ciekawy tego meczu z Realem
 
Do góry