Liceum foto

Agnes06

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, szukam jakiegoś dobrego,technikum (szkoły średniej) z internatem (lub jeżeli znacie -bez)..Zależy mi przede wszystkim na tym, aby uczelnia była o profku fotograficznym, lub w jakiejś cząstce uczyła tej fotografii.. Mieszkam pod Krakowem, ale zrobie wszystko, aby zapisać się do właśnie takiej szkoły..Nie ważne, czy na drugim końcu Polski, chce poszerzać swoją pasję jak najgłębiej :).
Jedynym wyjściem jest niestety ten internat, bo raczej do plastyka nie pójde.. bo tam trzeba mieć talent wszechstronny, a ja aż tak nie jestem uzdolniona..Bo w Krakowie więcej takich szkół jeżeli dobrze się orientuje, nie ma. A moze jednak znaice jakąś szkołę, o choćby tej cząstce, jak mówiłam, fotografii..?
Miałam też pomysł, na to, aby spróbować sie dostać do typowego technikum foto w Wa-wie, i jakoś sobie radzić z lokum (choćby taka praca u jakiejś staruszki) chociaż nie wiem czy to wogóle by było realne takie coś..Co tu dużo mówić.. to jedynie co mi przychodzi do głowy jeżeli chodzi o dalszy wyjazd za edukacją.. A może ktoś z was ma pomysł na to, co bym mogła w takiej sytuacjii zrobić? Zrozumcie mnie, mi naprawde, poważnie zależy na takiej szkółce, więc jeśli choćby mały płomyk kreatywności zaświecił się w waszej głowie choć na chwilę to c'mon help me :D Więc pls, bo przyszłość jest dla mnie naprawde ważna! Pozdrawiam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Z tego co się orientuję to nie ma żadnego liceum bądź technikum o profilu czysto fotograficznym. Są to zazwyczaj szkoły plastyczne, w których są przedmioty związane z fotografią. Są natomiast szkoły policealne o profilu czysto fotograficznym (w Krakowie jest np. szkoła Krakowska Szkoła Artystyczna, gdzie są klasy fotograficzne).
 

malis

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
26
wybaje mi się, ze w radomiu jest technikum z kierunkiem fotograficznym i z tego co słyszałam jest możliwość zamieszkania w internacie :)
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
A jakieś godne polecenia policealne ? z pomorskiego ?
 

kwasnejablko

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
44
Punkty reakcji
1
jeśli ktoś by jeszcze był zainteresowany to chyba w Nowym Wiśniczu teraz zrobili profil fotograficzny :)
 
Do góry