LG C3310???

Status
Zamknięty.

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam!

Co myslicie o LG C3310? Dzisiaj sobie go zamówiłam w Ideii ale jeszcze do konca nie wiem... czy to DOBRY telefon. Powinien mi służyć pare dobrych lat !! Wyglad: Dla mnie BOMBA ale co z funkcjami? Teraz mam noki 6510 i... pare razy juz mi sie odbiła od ziemi :zawstydzony: ... Gdyby takie zdarzenie powtórzyło sie z LG to... stało by mu sie COŚ ? MOja nokia to już HISTORIA ale powiem wam ze to KOLOS... Prosze o jakies komentarze ... Moe proponujecie jakies INNE (koniecznie z klapką typu LG, motorola V) ???


Pozdrawiam
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
No cóż jeśli musisz mieć koniecznie z tą klapką to koniecznie prosisz się o problemy z fonem :( Ja mam aktualnie Philipsa 162 i jest bomba: mały, poręczny, wszędzie się zmieści i co najważniejsze jest wytrzymały na upadki tak samo jak moja poprzednia Motorola :) Upadał mi już dwa razy na beton z wysokości ok.1,5 m. i nic żadnego śladu zarówno na obudowie jak i w jego funkcjonowaniu :D Jestem naprawdę zadowolony z tego fona chociaż miałem duże obawy przed jego kupnem, ale to jest już z innej bajki... ;) Tak więc ja szczerze polecam Philips 162 naprawdę bomba telefon...
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
:) Ja od lat jestem wierna nokii i uważam, że to najlepsze telefony. :) Ale Ty już chyba się zdecydowałaś, więc życzę aby ten telefonik co go zamówiłaś służył Ci bez szwanku przez wiele lat :D Pozdrówka
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
ja mam sagema my-x7 no wiec jesli sagem to moze c4 albo c3? c4 jest rozsuwany a c3 wlasnie z klapka. fajne telefony tylko ze bez aparatu jest c4 a c3 nie wiem. ladne wyswietlacze rowniez wytrzymale (wczoraj caly strumien na niego puscilem z prysznica niechcacy i dzialal a byl wlaczony albo kilka razy odbil sie od sciany za jednym upadkiem). takze dobre telefon malo awaryjne wbrew opiniom :zly: no i niska cena a zawsze jak kupiles 2 telefony sagem byl bardziej wypasiony (chociazby wbudowanym zestawem glosnomowiacym). a ladne sa nawet szczegolnie c4. to moja propozycja...
 

Majuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jesli chciałaś wybrać telefon z klapką to zdecydowanie polecałabym motorole vxxx. Nie wiem jak ten "Twój" ale Lg C3300 jest jakis taki lekki. Powiedziałabym że kruchy i czuje jakbym trzymaław rece jakąs plastikową zabawke, a nie telefon. Nom i jesli chodzi o kabel pod pc - w gre wchodzi tylko com. Natomiast wewnątrz tel. jest dość ciekawy..
Jesli chodzi o klapke to są tez motorole mpx200 i mpx220 aleto juz inna baja :) Zastanów się jeszcze czy napewno chcesz Lg. Pozdrawiam.

A właśnie ..jeszccze jedno :D Chciałabym zwrócić waszą uwage na coraz to gorsza jakość tel marki Nokia :D Im nowszy model tym słabszy.. uważam że na przód wysuwają się takie marki jak Motorola i Samsung i w te bym inwestowała.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
:)

Co do telefonu - kupiłam go i jestem zadowolona :)
Jedyne co mi w nim brakuje to mozliwosci wpisania w kalendarzu URODZIN no i wiecej pamieci do tego typu głupotek...
Jesli chodzi o możliwosci wgrywania róznego rodzaju muzyczek, gierek czy obrazków - kupiłam kabelek ale niestety programikiem potrafie sciagac jedynie muzyczke i obrazki... :((( Nie potrafie znalezc programu do sciagania gier a nawet PŁATNYCH gier na ten telefon ... Niestety orginalnie telefonik jest zaopatrzony w jedną, bezsensowną gierke którą włączam gdy chce wyładować telefon :/ ... ehhh
Telefonik poreczny, leciutki i wszedzie sie zmiesci :p MI to odpowiada bo własnie TAKIEGO telefonu szukałam! Zdjecia robi wyborne (jak dla mnie) - mozna zobaczyc w avatarze dzieło mojego phona. Gdy wyłacze wiekszosc sygnalizacji dzwiekowych typu zamykania klapki, bateria dłużej trzyma - ciraz mniej sie nim bawie wiec bateria zyje ok 4-5 dni... NIe jest źle :p bo pierwsze ładowania były oddzielone 2 dniami......... NIe wiem jak zmienić LOGO :(((( Hasło "Miłego dnia" mnie denerwuje ale CO ZROBIĆ?? :( no nic...

Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry