Lex Superior - wezwanie do zapłaty

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Słyszał ktoś o podobnych zgłoszeniach? A może sam dostał?
 
E

Elen

Guest
Napisz cos wiecej, moze foto daj, zeby wiadomo bylo o co chodzi.
 
E

Elen

Guest
Na szczescie nie mam zadnych umow z UPC. Z tego co tam pisza nie wyglada to kolorowo dla wezwanego do zaplaty. Czyzby szykowala sie kolejna afera? Tylko pomoc prawnika moze cos zdzialac moim zdaniem. Co prawda samego dokumentu nie widzialam, wiec trudno sie odniesc. A jakimi sankcjami tam strasza w razie niezaplacenia? I za co masz placic?
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
KilerCFC napisał:
Słyszał ktoś o podobnych zgłoszeniach? A może sam dostał?
Szukałeś info w sieci?
Skoro nie, muszę przytoczyć artykół ...
czasopismo.legeartis.org/2015/04/wezwanie-lex-superior-co-robic.html
niestety bez bezpośredniego odsyłacza bo forum krzyczy że chce spamować :D
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Info jest dużo wiem o tym, tylko zastanawiam się co i jak z tym zrobić. Po ile komentarzy, tyle opinii na dwa tematy.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Dostałem, olałem. Nic się ze mną nie stało.
 

Larx

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Dużo osób dostało - ci którzy ściągali z programów p2p/torrentów. Na przyszłość korzystaj z programu do ukrywania ip, który szyfruje połączenie i zapewnia anonimowość. Taki program nazywa się VPN. Jak będziesz korzystał z VPN to będziesz anonimowy i ani policja, ani żadne firmy Cię nie namierzą.
 

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja też dostałam i byłam zaskoczona skąd takie powiadomienie skoro nic nie ściągałam, bo po prosu nie umiem. Pierwsze, co mi przyszło na myśl to popytać kogoś kto, by mi udzielił porady, co z tym mam zrobić. A, że jestem klientką kancelarii Lexagit.pl (lexagit.pl) prawnika miałam w zasięgu ręki, wysłałam pytanie przez on-line i dostałam uspakajającą odpowiedz. Nie wiem jak można coś takiego ludziom wysyłać?
 
Do góry