Letnie Wyprzedaże butów

ButyNaObcasach

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wyprzedaże kolekcji Letnich !!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony
http://www.butynaobcasach.pl/
Codziennie nowe wzory. Super Ceny. Modne kolekcje. Promocje i wyprzedaże

Super ceny oraz promocje na naszych aukcjach
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17710114&order=p&change_view=1

Pozdrawiamy
 
B

bajderman

Guest
Dużo promocji jest w sklepach internetowych i tam radzę szukać - choćby Merg.pl
Na mieście promocje pojawiają się jedynie w wybranych okresach roku - a dobrze przecenione są jedynie ostatnie pary.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Zgadzam się,teraz we wrześniu także spotkamy szereg wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych,wystarczy tylko poszukać,jeżeli będziemy mogli pomóc to zapraszamy na forum:)
 
B

bajderman

Guest
Merg.pl ma kolejne promocje - udało się trafić fajne okazje za małe pieniądze, a przede wszystkim buty są ładne i zgrabne. I takich promocji jest sporo - nawet przed sezonem można kupić buty w obniżonej cenie. Na mieście nie ma szans na coś takiego.
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
My również zajmujemy się na co dzień obuwiem,więc chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru,październik jest miesiącem promocji,warto z tego skorzystać.
 

annapos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Na zakup letnich butów jest najlepszy zimowy czas,
tutaj macie sporo promocji:

mastersport.pl
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Oczywiście, przełom roku wtedy jest najwięcej promocji i łatwo znaleźć buciki w dobrej cenie ;)
 
S

szyszana

Guest
Zdecydowanie polecam np. Merg. Generalnie w sieci można znaleźć znacznie taniej porządne buty, chociaż wiele zależy od celu.
Ja tam np. nie kupuję specjalnie znanych marek, raczej staram się szukać dobrej ceny i fajnej jakości - udaje się.
 
D

Dobrawa

Guest
Mój mąż tak jak i ja najbardziej lubi jednak wejsc do sklepu i przymierzyc buty które ma kupić. Często kupuje buty markowe, więc bez sensu byłoby kupić niepasujące mu. Ostatnio oboje kupowaliśmy w Fashion House pod Piasecznem. Tyle, ze całe zakupy zajęły nam cały dzień, bo nie mogłam się nachodzić. Gdzie nie weszłam to wyprzedaż :) Szkoda nie skorzystać.
 
D

Dorka123

Guest
Pochwal się, co kupiłaś? Ja się tam wybieram w weekend, trzeba uzupełnić garderobę przed wakacjami ;) Myślę o butach typu żeglarki, było coś ciekawego?
 
S

szyszana

Guest
Zamówiłam na weekendzie czółenka od Merg - super inwestycja, bo w sumie kosztowało to śmieszne grosze, a buty są mega.
Zresztą - wolę kupować w sieci. Zawsze mam większy wybór i trafiam świetne buciki ;-)
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Buty i sprzęty różne są dostępne,nakładki antypoślizgowe,ocieplacze itd. warto się porozglądać.
 
Do góry