Leki przeciwbólowe warte polecenia

M

Mother Russia

Guest
Czekolada też uzależnia. :przewraca:

Mi najlepiej robi ibuprofen. Paracetamolem też nie pogardzę. Git są.
 

zołdra

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mnie często dokucza ból pleców. Najczęściej biorę wtedy pyralginę, bo działa najskuteczniej nawet przy silnym bólu i go łagodzi na długi czas
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Na pewno nie mozna przesadzić z takimi lekami i umiejętnie je łączyć. Dlatego polecam zapoznać się z kilkoma cennymi poradami na ten własnie temat.
 

Shee

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja mam w sumie tylko jeden sprawdzony lek, który mi zawsze pomaga i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to Ibuprom
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Leki przeciwbólowe to podstawa, ale jeżeli mają być zażywane często to tylko za zgodą lekarza. Tak doraxnie, to na naprawdę mocny ból dobry jest gardan. Zazwyczja wystarczy mi pól tabletki na ból głowy. Gardan biorę też na gorączkę, bo również dobrze sobie z nią radzi.
 

kuba_onside

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Usunięto link z reklamą, przyznano ostrzeżenie. Marketing szeptany.
dobrą alternatywą na działanie przeciwbólowe są konopie siewne ( czyli cały temat CBD), ja od polskich producentów biorę i herbatki i olejek i jestem bardzo zadowolony, bo czasami jak cos mnie boli to mniej to odczuwam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

parkowy

Zbanowany
Dołączył
16 Czerwiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
0
Niestety ale trzeba tutaj liczyć się z faktem, że wiele leków przeciwbólowych ma działanie uzależniające. Tak wiec dobrze jest się zastanowić zanim zdecydujemy się na ich przyjmowanie. Powinno sie je przyjmować jedynie jeśli nic już nie pomaga a na co dzien ich unikać ( niestety ale Polacy są lekomanami i wielu z nich ich nadużywa....) Sugeruję zastanowić się nad bardziej naturalnymi środkami. Poczytajcie sobie o olejku konopnym CBDG: https://www.hempking.eu/wlasciwosci-cbd/ Olejek ten wykazuje działanie: przeciwnowotworowe, przeciwpsychotyczne, antydepresyjne, tymulujące wzrost kości, przeciwbakteryjne, oraz wykazuje też umiarkowane działanie przeciwgrzybicze i przeciwbólowe Nie uzależnia.
 
Do góry