leki na uspokojenie

M

maalamy

Guest
Mi się zdarza czasami brać nervomix, pomaga mi zasnąć jak mam ciężki dzień i dużo stresu.
 
N

nianiaSweet

Guest
a jak często go bierzesz, właściwie jak często można, czy to jest jakaś silniejsza wersja?
 
A

Aleksa24

Guest
To zalezy czy jest to lek czy suplement. Ja osobiście stosuje suplement revitasens. Jego cena to tylko lekko powyżej 10 zł, więc naszego budżetu nie zaburzy, a może nam jedynie pomóc, bo dostarcza potrzebnych składników diety, które w dużej mierze odpowiadają za nasz nastrój. Dlatego aby nie popaść w jesienną chandrę zdecydowanie polecam zacząć jego użytkowanie. Aby być w 100% gotowym na kolejne działania :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja również bylam zadowolona z revitasens, tylko, ze to nie jest środek uspokajajcy, raczej poprawiajacy nastrój. Suplementy uspokajajce zazwyczaj maja bardzo podobny sklad (jak to środki bez recepty) dlatego sugeruje wybrac najtanszy:)
 
M

michasia90

Guest
ItaliaAmore napisał:
ja również bylam zadowolona z revitasens, tylko, ze to nie jest środek uspokajajcy, raczej poprawiajacy nastrój. Suplementy uspokajajce zazwyczaj maja bardzo podobny sklad (jak to środki bez recepty) dlatego sugeruje wybrac najtanszy:)
Tak, to prawda, revitasens głównie poprawia nastrój, chociaz ja zauwazylam ze po regularnym zażywaniu łatwiej mi było uspokoić się, zrelaksować, nie odczuwałam tak silnego napięcia w stresujących sytuacjach.
 
A

Amber27

Guest
Ja zazwyczaj dobrze radzę sobie ze stresem ale ją dni gdy nerwy sa napięte jak struny. Ja osobiście uzywam nervomix i dla mnie jest idealny, uspokaja, nie otumania. Zawsze mam w szufladzie w pracy.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Po co się faszerować lekami? O wiele lepsza będzie herbatka na uspokojenie. :) Jeżeli jednak stres towarzyszy nam w bardzo nasilonym stopniu to radzę udać się do psychiatry. Od siebie nie polecam stosowania leku chlorprothixen zentiva.
Jest to lek i silnym działaniu uspokajającym. Jednak ma według mnie same wady. Stosowałam go na wieczór, a na drugi dzień ledwo mogłam ustać na nogach. Było mi bardzo słabo po nim.
 
I

ItaliaAmore

Guest
wiadomo, ze lepiej sie nie faszerowac, jednak czasem jakies suplementy to "szybsze i skuteczniejsze wyjscie niz np dieta, ruch, odpoczynek. Po prostu czasem chce sie uspokoic szybko, natomiast naturalne metody, sa oczywiscie dobre, tylko na efekt trzeba poczekac:)
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Polecam Deprim, ziołowy, uspokajający, na jesienne i zimowe smutki, ale także przewlekły stres. Uwaga tylko na słońce - dziurawiec (w składzie) plus słońce działa uczuleniowo (czerwone plamy).
 
M

maalamy

Guest
nianiaSweet napisał:
a jak często go bierzesz, właściwie jak często można, czy to jest jakaś silniejsza wersja?
Biorę to w zalezności od potrzeby, wersji jest kilka, ja zazwyczaj kupuję control albo sen i biorę przez kilka dni, nie jest bardzo mocny i ma bezpiecnzy skład, ten control to chyba głównie melisa, magnez i jakieś jeszcze zioła chyba.
 
N

nianiaSweet

Guest
nervomix control to głownie zioła, więc spokojnie można łykać w każdej sytuacji i w sumie o każdej porze dnia.
 

miska90

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
1
Ja kilka razy brałam nervomix control i super sie sprawdził. Uspokoił, ale nie rozkojarzył co było dla mnie bardzo ważne. No i są to ziołowe tabletki mają melisę chmiel więc też nie boję sie ich brac tak jak innych, które mogą uzaleznić
 
Do góry