leki na odchudzanie

madziorek86

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam:)
mam pytanie czy ktos moze wie jaki lek jest najlepszy na odchudzanie i czy wogole takie leki sa?? prubowałam juz nie jedych i zaden nie dal rezulatatu owsze bylam troszke mniej glodna ale jak tylko sie tabletki skonczyly to od nowa czulam glod a efektu zadnego dlatego watpie zeby byly jakiekolwiek leki skuteczne na odchudzanie chyba ze ktos zna to prosze o nazwe i rade
 

gangrenusia

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Daj sobie spokój z lekami. Skontaktuj się z dobrym dietetykiem i stosuj się do jego zaleceń. A do tego dołącz więcej ruchu, jakieś szybkie spacery, taniec, pływanie itp. Może nie będzie szybkich efektów, na pewno jednak zdrowiej schudniesz.
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dokładnie jakiś dobry dietetyk ewentualnie wbij na jakieś forum, gdzie dietetycy Ci doradzą jak sobie poradzić z nadwagą.
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Raczej nie ma skutecznych lekow na odchudzanie. Pomocna moze byc tylko kofeina.
 
L

libelule

Guest
Kofeina może i pomaga w odchdzaniu, ale na pewno nie jest neutralna dla organizmu. Za dużo kawy czy innych środków z kofeiną nie można przecież pić. Na leki/tabletki odchudzające trzeba bardzo uważać - różne sie tam paskudztwa dodaje, żeby tylko schudnąć... za cene zdrowia :angry:
Nie lepiej przejść sie do dietetyka i zapytać o dobranie odpowiedniej diety? Tylko właściwie zbilansowana dieta, z ograniczeniem szkodliwych i tuczących składników, bogata w te zdrowotne, może na dobre pomóc w pozbyciu sie zbednych kg. Zapytaj lekarza o diete Cambridge np., to zbilansowana i nieszkodliwa dieta, na której naprawde można schudnąć :) Powodzenia!
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jednym i w 100% skutecznym lekiem na nadwagę jest odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.
 

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
Ale wcale nie oznacza to, że tych leków nie możesz brać. One mogą tylko je nieco przyspieszyć, przy działaniu w odchudzaniu. To nie tak, że weźmiesz takie małe coś, a zaraz zrzucisz coś wielkiego.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ale wcale nie oznacza to, że tych leków nie możesz brać. One mogą tylko je nieco przyspieszyć, przy działaniu w odchudzaniu. To nie tak, że weźmiesz takie małe coś, a zaraz zrzucisz coś wielkiego.

Masz racje, bez diety takie leki nic nie dają.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Generalnie z leków na odchudzanie mamy Alli i traktowane jako pomocnicze przy odchudzaniu preparaty przeczyszczające (ale tego lepiej jednak unikać). Leki muszą mieć udowodnione szeregiem badań klinicznych działanie oraz muszą przejść wymagające procedury rejestracyjne. Większość tego co mamy na rynku to suplementy diety, które z założenia mają uzupełniać dietę w składniki takie jak witaminy i minerały. Suplementy mogą jedynie wspomagać np przemianę materii przy założeniu, że delikwent ćwiczy i zdrowo się odżywia. Nie ma co wierzyć w pigułki cud, które spowodują, że bez wysiłku straci się zbędne kilogramy :huh: Podstawą jest systematyczność, aktywność fizyczna, zbilansowana dieta.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Daj sobie spokój z lekami. Skontaktuj się z dobrym dietetykiem i stosuj się do jego zaleceń. A do tego dołącz więcej ruchu, jakieś szybkie spacery, taniec, pływanie itp. Może nie będzie szybkich efektów, na pewno jednak zdrowiej schudniesz.

Dokładnie
 

ematthew

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Tak jak powyżej, wiem z własnego doświadczenia, że wszelkie tabletki na odchudzanie czy suplementy to tylko wspomagacze, które jedynie przyspieszają proces odchudzania. Ale nie ma czegoś takiego, że raz zażyjemy jakąś tabletkę i od razu waga leci w dół. Każdy by tak chciał :) Mało tego, większość tabletek nawet nie wspomaga odchudzania. Warto więc wiedzieć jakie są dobre, a jakie są tylko popularne :) Najpierw odpowiedni sposób odżywiania, dopiero potem ruch i suple, ale spokojnie, nawet bez tego da się schudnąć.
 
A

Arowana14

Guest
Najważniejsze są ćwiczenia i dieta. Jednak uważam, że można sobie trochę pomócSama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiejOpakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
 
M

mariusz22

Guest
Ale nie rozumiem jednej kwesti... Na co |Wy bieżecie te leki na odchudzanie ? nie wystardzy zdrowe odżywianie i ruch ? Przecież to są niby leki ziołowe a po dłurzszym braniu organizm też się wyniszcza !
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Szkoda pieniedzy na leki odchudząjące. Jedyne co kup to suplementy diety ,czyli np. witaminy i minerały ktorych może brakować gdy się odchudzasz. Ruch ,ruch i jeszcze raz ruch ,najwiecej kalori zurzywa sie pływając ,pracują prawie wszytskie mięśnie ciałą. Poza schudnięciem są wiele innych korzyści ,poprawa kondycji wiadomo ,krążenie ,polepsza sie koncetracja. Powieś na lodówke tabelkę kalori podstawowych produktów ,jest jedna skuteczna metoda na obniżenie łaknienia ale niektórzy moga uważać ja za dośc kontrowersyjną ,jeśli chce to napiszęna priv
 

astronauta1

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam:)
mam pytanie czy ktos moze wie jaki lek jest najlepszy na odchudzanie i czy wogole takie leki sa?? prubowałam juz nie jedych i zaden nie dal rezulatatu owsze bylam troszke mniej glodna ale jak tylko sie tabletki skonczyly to od nowa czulam glod a efektu zadnego dlatego watpie zeby byly jakiekolwiek leki skuteczne na odchudzanie chyba ze ktos zna to prosze o nazwe i rade

Jeśli chcemy brać to do tego musi też być dieta no i treningi bo bez tego nie ma efektow. Ja bralam jakis czas ale stwierdzialam ze po co? Trening i dieta wystarczy
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Nie rozumiem po co się truć tabletkami jeżeli i tak większość nie działa. Później wychodzą nam tylko skutki uboczne.
Lepsza dieta + porządny trening.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja kiedyś łykałam tabletki odchudzające. Efekt był, owszem, ale w tym samym czasie miałam dobraną przez dietetyka dietę i ćwiczenia.

Prawda jest taka, że te wszystkie tabletki jedynie przyspieszają proces odchudzania. Jeżeli ktoś myśli, że samo ich łykanie wybawi go od tłuszczu, to jest niewiarygodnie naiwny.
 

kasia13111

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja stosuję preparat ForeverSlim. Schudłam na nim 15 kg w 2 miesiące.

Wiadomo, że aby schudnąć trzeba jeść mniej, mniej kalorycznie i wzmocnić spalanie. Żaden cudowny środek tego sam za nas nie zrobi.

Gwarantuję, że w połaczeniu z odrobiną ruchu (ale systematycznie!) mozna dośc szybko osiagnąc fantastyczne efekty.
 
K

kabol

Guest
Warto sprawdzić acai berry - do kupienia w sieci. Nie testowaliśmy, ale w sieci wiele osób pozytywnie się o nim wypowiada.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jest jeszcze coś takiego jak Double Detox, który równiez wpływa na oczyszczenie organizmu z toksyn i przy okazji mozemy również zrzucić zbędne kilogramy.
 
Do góry