Leki na ból brzucha.

BeatBoxPL

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Malbork
Wiele osób uważa ze najlepszy lekiem na bóle brzucha jest no-spa otóż ja zgadzam się z tym zdaniem lecz jeżeli ktoś ma częste bóle brzucha po co ma sie męczyć i odczuwać ten ból po co w trakcie bólu leciec po tabletki i czekaż aż ból minie.
jest na to lepszy sposób leki osłonowe które tak jak witamina c która ochrania organizm przed przeziebieniami itp. to tak one ochraniają jelita.
Najlepiej stosować je przed jedzeniem zwłaszcza mięs czy kapusty. ja leki osłonowe biore codziennie rano lub czasem przed sniadaniem i kolacją czyli 2 razy dziennie.
Mi osobiście pomaga osłonowa o nazwie: Polprazol i wszystkie jego zamienniki o takiej samej lub nieznacznie różniącej się "mocy" (info. na opakowaniu)
Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie :) pozdrawiam
 

gangrenusia

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja przy dolegliwościach żołądkowych łykam Terpichol. Śmierdzi i odbija się terpentyną, ale zawsze mi pomaga.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Doraźnie pewnie wszelkiego rodzaju nalewki może i pomagają, ale na dłuższą mete jeśli ktoś ma problemy z np. jelitami to raczej pomóc nie pomoże.


Leki osłonowe też brałem przez pewien czas, bo z dwa lata temu miałem problemy z żołądkiem... ja akurat brałem Bioprazol oraz helicid (albo jakaś podobna nazwa :p) i w pomogło na tyle, że teraz nie mam już żadnych problemów w tych kwestiach :)
 
Do góry