Lech Poznań i transfery do zagranicznych klubów

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Jak wiadomo Lech Poznań przeszedł do 1/16 Ligi Europy. W tym czasie stracili czołowych zawodników (Lewandowski, Peszko - obaj Niemcy) . Nie dość, że nasza drużyna zaszła tak daleko, to jeszcze nam ją wyniszczają. I co będzie dalej? Zajdziemy wyżej w Lidze Europy i znowu nam wezmą zawodników... Co jest powodem tego? Brak kasy, złe warunki?
 

Realista

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
To jest właśnie Polska. W Lech rządzi bodajże pan Rostowski ( tak?) , chodzi mu o to , żeby zarobić. I to szybko. Nie myślą przyszłościowo. Wystarczy , że pojawi się jakaś ciekawa oferta z zagranicy i lecą jak ćmy do ognia.
Cieszmy się , że Lech radzi sobie tak dobrze - przy takim podejściu władz to i tak sukces. Ciekaw jestem , gdzie są pieniądze , ze sprzedaży Lewandowskiego. Bo na transfery na pewno ich nie przeznaczono.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A pamiętacie co było jak Wisła odnosiła sukcesy w europejskich pucharach ? i jak to się skończyło ? Czy tylko ja mam małe deja vu ?
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Ciekaw jestem , gdzie są pieniądze , ze sprzedaży Lewandowskiego. Bo na transfery na pewno ich nie przeznaczono.
Poszły na pewno na diety dla zawodników lub leżą gdzie ulokowane. W Polsce nie ma zadnego dobrego prezesa lud działacza, który kieruje solidnie sekcja sportową, każdy tylko na "piniondze" patzry, ale żeby coś stworzyć, to nikogo do tego nie ma:((( Tak, jak to powiedziałeś: to jest POLSKA. Ale to tez przez brak funduszy. Przykładowo taka Barcelona mogłaby wykupić połowę Polskiej Ekstraklasy, bo to jedna z najbogatszych drużyn. Można też pomyśleć o większych stadionach, tylko u nas jest taka frekwencja, że głowa boli(nie mówiąc o Lechu czy Legii). Dobrze chociaż, że mamy pociechę w siatkówce, piłce ręcznej i lekkoatletyce. Elo!
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Poszły na pewno na diety dla zawodników lub leżą gdzie ulokowane. W Polsce nie ma zadnego dobrego prezesa lud działacza, który kieruje solidnie sekcja sportową, każdy tylko na "piniondze" patzry, ale żeby coś stworzyć, to nikogo do tego nie ma:((( Tak, jak to powiedziałeś: to jest POLSKA. Ale to tez przez brak funduszy. Przykładowo taka Barcelona mogłaby wykupić połowę Polskiej Ekstraklasy, bo to jedna z najbogatszych drużyn. Można też pomyśleć o większych stadionach, tylko u nas jest taka frekwencja, że głowa boli(nie mówiąc o Lechu czy Legii). Dobrze chociaż, że mamy pociechę w siatkówce, piłce ręcznej i lekkoatletyce. Elo!

Jednak filozofia Lecha też jest dobra. Sprowadzanie młodych zawodników i promowanie ich i sprzedawanie za dużo większe pieniądze niż zostali kupieni. Będą wtedy gotowi w niedługim czasie nie większe transfery. Rudnevs jest bardzo dobrym transferem. Moim zdaniem Lech raczej powinien go sprzedać po tym sezonie. Czy Rudnevs w następnym sezonie będzie tak samo dobry? Ciężko powiedzieć, ale jeżeli liczą na zarobek to muszą go sprzedać by nie było tak jak ze Stiliciem.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Czy Rudnevs w następnym sezonie będzie tak samo dobry? Ciężko powiedzieć, ale jeżeli liczą na zarobek to muszą go sprzedać by nie było tak jak ze Stiliciem.
Stilić i tak poszedł za małe pieniądze, A po co niby mieliby sprzedawać Rudnevsa? Przecież na razie takie wielkiego nic nie pokazał. Jak strzelił bramkę z Bragą, to zaraz wielki mistrz. Przecież mógł to zrobić każdy inny piłkarz Lecha. Artjoms ma dopiero koło 24 lat, więc jest jeszcze bardzo młody i może jeszcze pokazać wiele, bo stać go na to :eek:k:
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Stilić i tak poszedł za małe pieniądze, A po co niby mieliby sprzedawać Rudnevsa? Przecież na razie takie wielkiego nic nie pokazał. Jak strzelił bramkę z Bragą, to zaraz wielki mistrz. Przecież mógł to zrobić każdy inny piłkarz Lecha. Artjoms ma dopiero koło 24 lat, więc jest jeszcze bardzo młody i może jeszcze pokazać wiele, bo stać go na to :eek:k:

Po Twojej wypowiedzi widzę, że nie znasz się na futbolu i patrzysz na zawodnika jak każdy kibic, który nie miał styczności z piłką nożną.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Po Twojej wypowiedzi widzę, że nie znasz się na futbolu i patrzysz na zawodnika jak każdy kibic, który nie miał styczności z piłką nożną.
Za to Ty się bardzo dobrze znasz :lol: Od 10 lat interesuję się piłką, jeździłem na wielkie Europejskie Stadiony i mecze, więc faktycznie się nie znam :eek:k:
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Wielkopolska, KilerCFC jak chcecie się kłócić to na PW, tutaj proszę o spokój.
(bez odpowiedzi na ten post!)
 

paweł1928

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Myślę, że Rudnevs napewno i może Kriwiec. Chyba, że wejdą w Europejskie Puchary to może ich zatrzymają ;)
Rudnevs'a obawiam że się pozbędą , za porządną kasę i może kogoś z dwójki Kriwiec , Stilić - chociaż pomimo iż nie jestem fanem Lecha chciałbym ażeby się nie osłabiali tylko wzmacniali , i by pokazali jeszcze więcej niż w tym roku
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Rudnevs'a obawiam że się pozbędą , za porządną kasę i może kogoś z dwójki Kriwiec , Stilić - chociaż pomimo iż nie jestem fanem Lecha chciałbym ażeby się nie osłabiali tylko wzmacniali , i by pokazali jeszcze więcej niż w tym roku

Myślę, że powinni się pozbyć Stilicia. Moim zdaniem ten zawodnik już się wypalił w Lechu i nie jest kreatorem gry jak niegdyś. Jego powinni się pozbyć, lepiej by to było dla niego i dla Lecha. Sam powinien poszukać lepszych wyzwań.
 
Do góry