Ławka a efekty

Freak17

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
HEy mam takie pytanie - czy ktos mial kiedys ławke do brzucha a jesli tak to czy cwiczenia na niej daja jakies widoczne efekty i mniej wiecej po jakim czasie ? I chcialem kupic sobie w ponidziałek białko do ćwiczen ale kolega powiedział mi ze lepsze jest HMB - moim celem jest rzexba - to co lepiej kupic białko czy jednak to HMB ?

I robie codziennie 200 brzuszków na tej ławce do brzucha, czy powinienem zrobic w tygodniu pare dni przerwy czy cwiczenie miesni brzucha codziennie nie przeszkadza ??


Za wszytskie odp z góry dziekuje :p
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Lol... Ty myślisz, że zrobisz rzeźbę z ławki? :lol:

Nie wiem czy wiesz, ale żeby się rzeźbić trzeba mieć z czego... Masę się robi nawet przez 2 lata.

Poczytaj najpierw podstawowe rzeczy, a później się pytaj.

Musisz mieć dietę + trening! Ale trening, a nie tam jakaś ławka :lol:
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
No właśnie chcesz mieć rzeźbe musisz mieć co rzeźbić - same brzuszki na ławce cie nie wyrzeźbią wyrobisz brzuch i tyle nic po za tym, rzeźbi sie całe ! ciało !

Przeczytaj po co zażywa się białko i po co zażywa się HMB artykułów jest pierdyliard na necie wiec www.google.pl i sam zdecyduj co Ci sie bardziej przyda.
 

Freak17

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
hey a jak hmb wspomaga przyrost masy miesniowej i siły to czy jak go kupie to nie bede musiał dokupywac do tego białka czy jeszcze oprucz tego wskazane jest kupic białko do diety , i czy to prawda ze po hmb sie chudnie bo spala sie tłuszcz ??
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
HMB jest to antykatabolik, czyli zapobiega spalaniu mięśni po prostu... To się bierze najczęściej na redukcji, ale to :cenzura: jest i nie polecam. A w ogóle, to najpierw zacznij jeść w/g diety i jeżeli Ci dieta nic nie pomoże, to wtedy bierz odżywki. Bo po co masz je wcinać jak tak ci nic nie da, bo nie masz diety? Myślisz, że weźmiesz HMB + ławka, to będziesz miał masę? :lol:
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
stary jak chcesz brzuch fajnie wyrąbać to rob 6 weidera to nieźle daje bo zakup jakis laweczek to poprostu bezsens
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Jeśli chodzi o brzuszki to możesz ćwiczyć nawet codziennie ale spokojnie wystarczy 3 razy w tygodniu..nie ważne jest ile zrobisz brzuszków tylko jak! ja np robie dziennie ok 300 brzuszków w czasie ok 40 minut..wiec trochę sie mecze. A jeśli chodzi o zapytanie o suplementy to Ci nie odpowiem, ponieważ nie napisałeś ile ćwiczysz, jaki masz plan, jaką masz dietę, pisze sie o takich rzeczach jeśli sie pyta o suplementy!
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
hey a mam takie pytanie wlasnie co do ławki do brzucha :p chodzi o to ze podczasc cwiczen na niej czasami czuje jak bola mnie uszy , wiem ze jest to chyba wina cisnienia , ale nie wiecie jak temu jakos zaradzic ????
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
hey to mam sie zgłosic do lekarza pierwszego kontaktu czy isc odrazu do specjalisty ?? laryngolog
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu powiedz mu o co chodzi niech cie przebada ewentualnie da skierowanie i dopiero wtedy do specjalisty.
Inna opcja po prostu zapytaj w okienku przychodni
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Tredowaty źle mówi, ćwiczenie na brzuch powinno wykonywać się co max. 24h. Mięśnie nie mogą mieć za dużo czasu na zregenerowaniem na tym polega właśnie 6 Weidera, codziennie przez 42 dni.

Co do ławki, odżywek i HMB to jak wyżej, bez diety nic Ci to nie da. Ułóż sobie jakiś planik i możesz go tu wrzucić.
 
M

MacaN

Guest
Super, wydać 1200 zł po to, by robić wyćwiczyć brzuch. Nie da sie tego nazwać inaczej, niż głupotą. Sorry.
 
Do góry