Laptop do 5000 zł

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Czy mógł by mi ktoś pomóc znaleźć laptopa za 5000 zł max do gier? Nie zależy mi na graniu na full detalach.
Chciałabym pograć w wiedźmina 3 wiedźmina 2 diablo 3 i kilka innych gier mam nadzieję że 5000 zł starczy.

Szukam laptopa w sklepie kompurtonik ponieważ tylko ten sklep mam blisko.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
B

Blancos

Guest
Nie polecę Ci konkretnego modelu, bo nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale...

Komputronik to chyba nie za dobry wybór, jeżeli chodzi o kupowanie sprzętu - przynajmniej w moim odczuciu, bo pamiętam, że zawsze jak kupowałem coś nowego to akurat w tym sklepie były jedne z wyższych cen. Może takie moje szczęście?

W każdym razie, radziłbym Ci najpierw poszukać konkretnego modelu - wydaje mi się, że do tego, do czego chcesz laptopa to 5000 to aż za dużo i nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem czegoś, co Ci się spodoba. Ja ze swojej strony mogę polecić Toshiby - aktualnie mam już drugą (pierwsza padła po... 6 latach kompletnie bezawaryjnej pracy) i spisuje się świetnie :) Co do samego wyboru to pewnie masz jakąś podstawową wiedzę z zakresu sprzętu, więc... popatrz sobie w wyszukiwarce i jak coś Ci się spodoba to uważnie czytaj komentarze - to często dobry barometr tego jak dany sprzęt się sprawuje :)

Dodatkowo w internecie jest wiele stron, gdzie możesz pogrzebać na temat konkretnych elementów sprzętowych. Ja osobiście używałem http://www.notebookcheck.net/

Jak już wybierzesz jakiś w miarę solidny model, który będzie spełniał Twoje oczekiwania pod względem parametrów i poczytasz sobie o nim opinie, sugerowałbym, abyś rozejrzał się po sklepach, a nie od razu leciał do Komputronika - bardzo możliwe, że znajdziesz gdzieś taniej :)

Pozdrawiam.
 

kornikTG

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem sobie rok temu della do gier za 4600zł. Wszystkie gry (nawet najnowsze) mi działają na co najmniej średnich detalach. Jednak większość z nich oczywiście na wysokich. Polecam Delle i Lenovo ze względu na dobrą koleracje jakości do ceny. Konkretnego modelu nie podrzucam, bo to zależy od indywidualnych preferancji.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
kornikTG napisał:
Ja kupiłem sobie rok temu della do gier za 4600zł. Wszystkie gry (nawet najnowsze) mi działają na co najmniej średnich detalach. Jednak większość z nich oczywiście na wysokich. Polecam Delle i Lenovo ze względu na dobrą koleracje jakości do ceny. Konkretnego modelu nie podrzucam, bo to zależy od indywidualnych preferancji.
No ba, dell to podstawa :piwosze:
Ale jak ktoś chce inaczej pokombinować, to wariantów cenowych i sprzętowych tutaj jest mnóstwo.


5K to grosz za który można kupić całkiem przyzwoity sprzęt.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
On myślał nad tym 2 lata temu. W te gierki o których powiadał może dziś spokojnie na full detalach zagrac na Celeronie za 1400zł.
 
Do góry