łańcuszkowe smsy

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Dostał ktos kiedyś takie? Pamiętam, były jakieś z butelkami, reniferami świętego Mikołaja i tym podobne. Niektóre fajne, inne raczej nieciekawe. Zawsze rozsyłałam, ale wszystkie pokasowałam. I jakoś zniknęły mi z pola widzenia ;)
 

Kimberlly

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
Trzecie pudło od lewa.
Kiedyś dostawałam. Ale irytowało mnie to, strasznie. Teraz? Nie dostaję. Bo powiedziałam że jeśli mi wyślą to dechą w łeb dostaną. ==' I cóżż. Poskutkowało. xD
 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Na mnie łańcuszek się kończy. Każdy mój znajomy już wie o tym i nie wysyła mi tego. Na gg jak dostaję takie coś to od razu blokada.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Jak dla mnie- świetna zabawa. Zwłaszcza, że mam super pakiety do swoich znajomych i i tak nie jestem w stanie wykorzystać całego limitu. Ale niektóre, z tego co pamiętam, były super śmieszne. Ogólnie to szukam takiego z butelkami. Bo z reniferami świętego mikołaja pewnie znowu dostanę na boze narodzenie...w ramach życzeń ;)
 
R

rokiczaaa1

Guest
w orange...
wyśli ten sms do 10 osób to dostaniesz doładowanie za x zł...
to chyba najgłupsze
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Głupota:/
Kiedyś dostawałam ale zabawa na mnie się kończyła.
NIe rozsyłam bo i po co?
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Też musiałam gadać z ludźmi, żeby mi tego nie wysyłali, bo to nic nie da xD Najlepsze jest to, że ludzie w to wierzą ...
 

abcabc

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
zPograniczaŻycia.
O maatko. Nienawidze. I nie dostaje już.
Strasznie mnie to wnerwiało, ale wystarczyło ludziom przemówic do łba i ku mojego zdziwieniu zrozumieli.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
a mnie wkurzają zwłaszcza te polityczne. Łe, ja zawsze sie wkurzam jak dostaje takowe.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
głupota :/
nie cierpię łańcuszków na gg, a co dopiero na telefon... nigdy nie przesyłam dalej...
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Już nie rozpowszechniam tak nr kom, bo kiedyś to niemożliwie było z tymi łańcuszkami <_<
Zaśmiecanie pamięci w telefonie.
 

m4Rc

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja dostałem coś takiego:
Dziś dwóch pytało o Ciebie. Nie dałam im numeru, ale wytłumaczyłam gdzie mieszkasz. Spodziewaj się, że wpadną za kilka dni. Wiem, że nie będzie Ci to na rękę, ale nie miałam innego wyboru. Nie miej do mnie żalu, ale dla własnego dobra i czystego sumienia lepiej, żeby przyszli do Ciebie niż do mnie, nie chciałam Ci robić pod górkę, ale pamiętaj, będzie ich dwóch. Nazywają się szczęście i radość :)



Jak się nie widzi w telefonie końca smsa to można się przydygać ;D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
dostawałam nigdy nie wysyłałam dalej..
piszą jakieś pierdoły...
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Na mojej osobie sie łańcuszki kończa...ja nie rozumiem takich dzieci neo...pod ściane i rozstrzelać.

Jak wyslesz 10-nic sie nie stanie
100-nic sie nie stanie
666-też sie nic nie stanie....żal
 
N

Nestia21

Guest
Dostałam tylko z tymi reniferami co mają zasrać cały 2008 rok. :p ale nie rozsyłam
 
Do góry