Łańcuch przy spodniach

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Heh wiesz jednym się takie coś podoba a inni twierdzą, że coś mu się po pier***
w główce bo chodzi z łańcuchem dla psa już nie raz takie coś słyszałam :)
Ale kto co lubi :)
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Sory, ale ten lancuch wyglada jakbys go psu zabral. Mam znajomego metala, on wzial lancuch od jakiegos motoru, oczyscil i wytrawil w jakims kwasie i wyglada to przy spodniach o niebo lepiej niz ten twoj i nawet sie fajnie uklada na nodze. A tak, bedziesz szedl ulica i dwonil tym jak Sw. Mikolaj dzwonkami. Daruj sobie to!
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ludzie - opamiętajcie się. To ma być łańcuch a nie łańcuszek, taki jakie widzicie przy spodniach na wystawach sklepowych. Według mnie wygląda dobrze (oczywiście sam łańcuch, nie beżowe spodnie :p) i będzie pasował do metalowej subkultury.
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Ludzie - opamiętajcie się. To ma być łańcuch a nie łańcuszek, taki jakie widzicie przy spodniach na wystawach sklepowych. Według mnie wygląda dobrze (oczywiście sam łańcuch, nie beżowe spodnie :p) i będzie pasował do metalowej subkultury.

No to niech sobie jeszcze bude z psem w srodku przywiesi. Dzial moda meska jest stworzony do udzielania odpowiedzi glownie na temat estetyki wygladu.
A ten lancuch jest wg mnie niestetyczny.

Poza tym nie wierze, ze ten lancuch ma sluzyc do obrony :lol: . Kolega chce poprostu sie wyrozniac na ulicy, a funkcja obronna jest drugorzedna. Poza tym latwiej jest dostac za posiadanie takiego lancucha przy spodniach, niz za wszystko inne. Przypuszczam, ze chcesz poprostu wygladac grozniej, zeby odstraszac wygladem idotow i skejciuchow. Wiem jak ci debile zachowuja sie wzgledem metali i innych wyrozniajcych sie ludzi. Juz nie raz widzialem jak tacy zaczepiaja chlopakow z dlugimi wlosami albo ciagna ich za nie.

Ja na twoim miejscu zrezygnowalbym z tego lancucha, ale rob jak chcesz, w koncu jestes indywidualista...

Lepiej kup sobie gaz lzawiacy na allegro, drogi nie jest, a powali kazdego.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ej dobra każdy lubi coś innego mu się to podoba jak chce niech nosi :)
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, nie jestem pewien czy w dobrym miejscu pisze temat więc z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Otóż, kupiłem sobie dzisiaj łańcuch, aby sobie zwisał przy spodniach, z jednej strony dla wyglądu a z drugiej dla bezpieczeństwa. Tutaj właśnie rodzi się moje pytanie, czy policja może przyczepić się o łańcuch? Tak on wygląda (przepraszam za słabą jakość zdjęcia, było robione komórką, ale widać dobrze łańcuch). Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.

Nie no, proszę Cię ... :D :D :D policja nie ma nic do tego. Dopóki nie zrobisz nikomu szkody tym łańcuchem, policja nie ma podstaw czepiania się czegokolwiek. ;)

pozdrowionka :papa:
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
No to niech sobie jeszcze bude z psem w srodku przywiesi. Dzial moda meska jest stworzony do udzielania odpowiedzi glownie na temat estetyki wygladu.
A ten lancuch jest wg mnie niestetyczny.

Poza tym nie wierze, ze ten lancuch ma sluzyc do obrony :lol: . Kolega chce poprostu sie wyrozniac na ulicy, a funkcja obronna jest drugorzedna. Poza tym latwiej jest dostac za posiadanie takiego lancucha przy spodniach, niz za wszystko inne. Przypuszczam, ze chcesz poprostu wygladac grozniej, zeby odstraszac wygladem idotow i skejciuchow. Wiem jak ci debile zachowuja sie wzgledem metali i innych wyrozniajcych sie ludzi. Juz nie raz widzialem jak tacy zaczepiaja chlopakow z dlugimi wlosami albo ciagna ich za nie.

Ja na twoim miejscu zrezygnowalbym z tego lancucha, ale rob jak chcesz, w koncu jestes indywidualista...

Lepiej kup sobie gaz lzawiacy na allegro, drogi nie jest, a powali kazdego.

Funkcja obrony jak wspomniałeś jest na drugim miejscu ;), ale zamontowałem dość duże zaczepy na ten łańcuch, zadziałają w razie czego jak kastety, ale oczywiście liczę na to, że nie będę musiał tego robić. Masz też racje co do wyglądu, chce też wyglądać nie co groźniej, jak wspomniałeś idioci itd nie są zbyt tolerancyjni, gdy zobaczą łańcuch to zawsze jest szansa, że sobie podarują zaczepki i potraktują ten łańcuch jako ostrzeżenie. A co do gazu, hm, warto nad tym się zastanowić, zwłaszcza, że nie trzeba na niego żadnego zezwolenia, w ostateczności kupie sobie straszak :p. A co do tej budy i psa ;] jak ktoś wcześniej wspomniał to ma być łańcuch a nie łańcuszek w kostki dla emo :p poza tym, wierz mi, taki łańcuch na prawdę nie raz może uratować skórę ;].

dla wyglądu? ale że co, że to ładne ma być czy jak? :lagodny:

Widzisz, "ładnie" to pojęcie względne :p

Jak będę mięć chwilkę to zrobię zdjęcie tego łańcucha z zaczepami w "wersji bojowej" i w "wersji calssic" :p

Pozdrawiam ! ;)
 
Do góry