Łańcuch przy spodniach

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Witam wszystkich, nie jestem pewien czy w dobrym miejscu pisze temat więc z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Otóż, kupiłem sobie dzisiaj łańcuch, aby sobie zwisał przy spodniach, z jednej strony dla wyglądu a z drugiej dla bezpieczeństwa. Tutaj właśnie rodzi się moje pytanie, czy policja może przyczepić się o łańcuch? Tak on wygląda (przepraszam za słabą jakość zdjęcia, było robione komórką, ale widać dobrze łańcuch). Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam.
 

xspeedpkx

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarocin
Witam wszystkich, nie jestem pewien czy w dobrym miejscu pisze temat więc z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

dla bezpieczeństwa. Tutaj właśnie rodzi się moje pytanie, czy policja może przyczepić się o łańcuch?

Policja nie powinna zwracać uwagi na łańcuch.. Napisałeś dla bezpieczeństwa ale czym ty chcesz się bronić tym łańcuchem o_O?
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
W nocy trochę niebezpiecznie samemu chodzić, łańcuch to zawsze jakiś argument, ale nie chciałbym go raczej użyć, liczę na to, że ludzie stwierdzą, że nie warto mnie zaczepić no i trochę bezpieczniej się będę czuć ;). Dzięki za odpowiedź


Pozdrawiam.

jak ty chcesz go zaiwsiec na spodniach jak on taki długi?

Po prostu złoże go dwa razy i będzie okej, testowałem w domu :]
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Policja nie powinna się przyczepić. Jako, że to dział o modzie, to bardziej zwrócę uwagę, czy ten łańcuch będzie pasował do całości Twojego ubioru :) Weź też to pod uwagę, bo możesz wyglądać z nim po prostu śmiesznie :p
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
przeciez to jest normalny łańcuch ze sklepu metalicznego xD kup sobie jeszcze gwiździe i noś w kieszeni :p
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Policja nie powinna się przyczepić. Jako, że to dział o modzie, to bardziej zwrócę uwagę, czy ten łańcuch będzie pasował do całości Twojego ubioru :) Weź też to pod uwagę, bo możesz wyglądać z nim po prostu śmiesznie :p

Jestem metalem, mam długie włosy, nosze się na czarno, także pasuję :)


przeciez to jest normalny łańcuch ze sklepu metalicznego xD kup sobie jeszcze gwiździe i noś w kieszeni :p

Gwoździe gwoździami, łańcuchami łańcuchami ;)
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no chyba troche dziwnei bedzie wygladac zlozony kilka razy wiszacy przy sponiach i do tego łancuch z płotu zdjety..
czemu normalnego lancuch nei kupiles..?
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
no chyba troche dziwnei bedzie wygladac zlozony kilka razy wiszacy przy sponiach i do tego łancuch z płotu zdjety..
czemu normalnego lancuch nei kupiles..?


Jest normalny ;), złożony dwa razy wygląda nieźle, a wziąłem taki łańcuch a nie inny bo jestem dość masywnej postury no i jak już mówiłem dla bezpieczeństwa, wstyd by było jakby łańcuch się porwał na oponencie.

A możesz wstawić zdjęcie tego łańcucha?


Proszę ;] >>CLICK<<

Pozdrawiam.
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
ReDi a masz zdjęcie jak on leży na Tobie?? Wtedy będzie nam łatwiej cały twój "strój" ocenić :D
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Łańcuch i krótkie spodenki (o zgroza, beżowe!).
Dodatek ładny, ale moim zdaniem tylko do ciemnych ubrań.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
coś Ty mój kumpel takie nosi codziennie do szkoły i w ogóle.. :)
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
no fajnie fajnie, będziesz się wyróżniać w tłumie:) ale osobiście to nie wiem czy bym sobie założył takie cuś:) nie mój styl;)
 
Do góry