Łamanie hasła do facebook'a

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Cześć. Potrzebuje pomocy kogoś kto mi pomoże złamac hasło do fb pewnej osoby, nie pisze kto to i jaka sprawa bo to jest prywatne, Ale bede bardzo wdzięczny za pomoc dodam ze nie mam dostępu do tej osoby komputera i ona do mojego też. Co tobić ?
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Dwie opcje. Zapytaj o hasło tą osobę, albo napisz do facebooka żeby udostępnili hasło. Odpowiedź taka jak pytanie.

Oczadział...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
lukas1230 napisał:
Cześć. Potrzebuje pomocy kogoś kto mi pomoże złamac hasło do fb pewnej osoby, nie pisze kto to i jaka sprawa bo to jest prywatne, Ale bede bardzo wdzięczny za pomoc dodam ze nie mam dostępu do tej osoby komputera i ona do mojego też. Co tobić ?
Napisz co potrafisz to może coś doradzę.
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Gressil napisał:
Cześć. Potrzebuje pomocy kogoś kto mi pomoże złamac hasło do fb pewnej osoby, nie pisze kto to i jaka sprawa bo to jest prywatne, Ale bede bardzo wdzięczny za pomoc dodam ze nie mam dostępu do tej osoby komputera i ona do mojego też. Co tobić ?
Napisz co potrafisz to może coś doradzę.
Hmmm co potrafie nigdy nie bawiłem się w takie żeczy nie pisałem skryptów itd, ale jestem pojęty i myśle ze dał bym rade z czyjąś pomocą. Nie moge poprosic tej osoby o hasło bo mi po prostu go nie da Ps: zdaje sobie sprawe że to nie legalne ale to sytuacja podbramkowa.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Najprostsza metoda: stworzenie spreparowanej strony oraz fałszywego maila który przekieruje na nią ofiarę. Formularz zapisze login oraz hasło i gotowe.
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
A mógł byś mi taką stronę zrobić? albo pomuc mi zrobic


Gressil napisał:
Najprostsza metoda: stworzenie spreparowanej strony oraz fałszywego maila który przekieruje na nią ofiarę. Formularz zapisze login oraz hasło i gotowe.
A pomożesz zrobić mi taką stronę ?
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Empeg napisał:
Wyczuwam bardzo młody wiek autora tematu.
Po czym to stwierdzasz mam 21 lat, a zależy mi na tym bo dziewczyna mnie wyjebała na mine i nie wiem dlaczego... i musze się dowiedzieć co było powodem bo byłem z nią 4 lata
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Wybacz, ale co by to nie było, to takich rzeczy się nie robi. Widocznie to nie "ta" :)
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Empeg napisał:
Wybacz, ale co by to nie było, to takich rzeczy się nie robi. Widocznie to nie "ta" :)
To czy ta czy nie ta, to juz moja sprawa, wiec prosze o pomoc robiłem wszystko zgodnie z tym ://haker.edu.pl/2013/09/01/jak-wlamac-sie-na-fb/ ale mi nie idzie, wiec prosze niech ktos mi zrobi ten plik index.html dalej dam rade jakos
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przecież to jest tak łopatologicznie napisane, że już prościej się chyba nie da.
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Gressil napisał:
Przecież to jest tak łopatologicznie napisane, że już prościej się chyba nie da.
Nie czaje tego tylko
  1. Zapisujemy plik index.html (w tym kroku moglibyśmy to już robić nie na XAMPP a np. darmowym hostingu z domena)
  2. Tworzymy w tym samym folderze co index.html plik login.php
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To jest odniesienie do wcześniejszych linijek odnośnie modyfikacji pliku index.html w którym ustawiasz aby dane były przesyłane do pliku login.php. Plik html edytujesz jakimkolwiek edytorem tekstowym a login.php to również plik tekstowy z tym, że ma rozszerzenie *.php.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Primawero jemu i tak nie uda się tego zrobić. Przerabiałem setki takich użytkowników. Zapał mija po 2-3h spędzonych na główkowaniu kiedy okazuje się, że potrzebna jest ponadprzeciętna wiedza ;) Ja nikomu niczego nie podaję na tacy a jedynie skłaniam do myślenia :)
 

Lukas1230

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Primawera napisał:
Gressil to się nazywa pomoc w przestępstwie. :tak:
dziekuje, jeszcze tylko o pkt 12 mi chodzi link nie dziala co to tam trzeba zrobic?

Gressil napisał:
To jest odniesienie do wcześniejszych linijek odnośnie modyfikacji pliku index.html w którym ustawiasz aby dane były przesyłane do pliku login.php. Plik html edytujesz jakimkolwiek edytorem tekstowym a login.php to również plik tekstowy z tym, że ma rozszerzenie *.php.W
  1. Ściągamy plik z logiem i umieszczamy w folderze index_files ://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/yh/r/xQ0DwmqUr-m.png)
  2. Otwieramy plik (dowolnym edytorem tekstowym) QvPK5s6OObz.css z folderu index_files
  3. Zamieniamy wszystkie wyrażenia “/rsrc.php/v2/yh/r/xQ0DwmqUr-m.png” na samą nazwę pliku “xQ0DwmqUr-m.png”.
tylko to mi zostało do zrobienia strone wszystko mam juz ale nie moge tego skończyć bo tam trzeba ściągać coś a ten link nie działa i nawet nie wiem co to, pomóż i się odczepiam :D
 
Do góry