Laktator- jaki?

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Hej,
Chcę zakupić laktator, ale nie wiem jaki wybrać- ręczny czy elektryczny- ktory jest lepszy? Jakie są plusy i minusy obu laktatorow? Czym sie sugerowac i na co zwrocic uwage? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja mialam ręczny, ale koleżanka chwaliła elektryczny, mnie za bardzo ciągnął i zwyczajnie bolało, w ręcznym sama decyduje o wszystkim, co kto woli i zaleznie jakie ma potrzeby, u mnie ręczny byl okej
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
dzieki za link, przeczytalam artykul i opinie, ale moze ktos jeszcze wypowie sie tutaj? Italia Amore- jaki mialas? chyba wolalabym bardziej ręczny laktator niz elektryczny
 
J

jessi_ca

Guest
my mielismy ręczny, jakos nie ciagnelo mnie do zakupu elektrycznego... kupilismy taki z akuku i bylam zadowolona. dobrze odciagal mleko, dobrze zasysal, ale nie sprawial mi bolu przy tym, a tego sie obawialam. ogolnie byl poreczny i nie za drogi.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
my mielismy ręczny, jakos nie ciagnelo mnie do zakupu elektrycznego... kupilismy taki z akuku i bylam zadowolona. dobrze odciagal mleko, dobrze zasysal, ale nie sprawial mi bolu przy tym, a tego sie obawialam. ogolnie byl poreczny i nie za drogi.
a ile kosztowal ten twoj laktator z akuku? bo nie ukrywam, ze cena jest dosc istotna w tej kwestii
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87- placilam za niego niecale 50 zl. to nie jest duza kwota, a naprawde warto miec go w domu :) na elektryzny bylo mi szkoda kasy, no i nie wiedzialam czy bedzie mi odpowiadac taki sprzet, a ten z akuku mial dobre opinie i stwierdzilam zesprobuje :)
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Laktator-LAKTA-PLUS-LTR6-produkty-opis1.jpg
Ja używałam takiego i byłam bardzo zadowolona.
 
Do góry