lakiery OPI

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
czy uzywalyscie lakierow firmy OPI? maja super kolory i zastanawiam sie czy takiego nie sprawic sobie ale chcialabym wczesniej poznac Wasze opinie.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
B. dobre lakiery, ogromny wybór kolorów. Polecam w szczególności te z brokatem bo są naprawdę wyjątkowe, świetne mieszanki brokatu, dobrze pokrywają paznokieć, mają znacznie lepszą jakość niż lakiery tego typu z innych firm, do tego całkiem łatwo się zmywają.
Niestety jak dla mnie odrobinę zbyt drogie, zazwyczaj maluję paznokcie codziennie, bo kolejnego dnia nie pasuje mi dany kolor, więc zużywam ich sporo, a ich wytrzymałość nie ma dla mnie większego znaczenia
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
teraz najwiekszy problem ktory kolor wybrac bo wszytskie maja cos w sobie i do tego takie super nazwy hehe ;)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Tez bardzo lubię, a co do nazw to dziwne bardzo, jest lakier o nawie Naleśniki Suzette :), szkoda tylko, że nie sa tanie, za 15 ml, trzeba zapołacić nawet 50 zł, ale czasem pojawiają się promocje - w Daougalsie były kiedyś za 39 zł, a teraz na złotych wyprzedażach są za 29 :) - dla niezdecydowanych polecam.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
BandaiWanda napisał:
Tez bardzo lubię, a co do nazw to dziwne bardzo, jest lakier o nawie Naleśniki Suzette :), szkoda tylko, że nie sa tanie, za 15 ml, trzeba zapołacić nawet 50 zł, ale czasem pojawiają się promocje - w Daougalsie były kiedyś za 39 zł, a teraz na złotych wyprzedażach są za 29 :) - dla niezdecydowanych polecam.
Ja za lakier do paznokci nie dam więcej niż 10 zł, więc nie skuszę się.
 

joannaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
OPI są dobre, ale Essie moim zdaniem lepsze, jeśli mówimy o droższych lakierach.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
mi kiedys kosmetyczka pomalowala u stop paznokcie ich lakierem i bardzo dlugo trzymal! niestety nie kupilam sobie nigdy ich lakieru, sa dosc drogie. jesli chcesz przetestowac to idz na manicure i popros o pomalowanie paznokci ich lakierem- albo w douglasie czasem maja taka akcje ze maluja paznokcie za 5 zl
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
mam kilkanascie lakierow tej firmy i odzywke, sa dosc drogie ale z baza i topem trzymaja mi sie dlugo na paznokciach tak samo jak Essie, obie marki lubie:)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja raz miałam. Jest drogi ale faktycznie dobrze się trzyma.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem obok nich warto jeszcze wymienić Mistero Milano - bardzo dobra jakość, super kryją, dobrze się rozprowadzają.
 
M

malgorzatakonik

Guest
patrycja385 napisał:
naprawdę dobre lakiery, właściwie tylko OPI używam i Astora. ;)
A czy widziałaś ich nową kolekcję z Hello Kitty? zamawiałaś może? Te lakiery z łatwością się rozprowadzają i z przyjemnością się nimi współpracuje.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Kobietki, teraz moja kosmetyczka zapraszała mnie na zabiegi własnie z opi, coś kawa czy herbata - mówiła, że taki zabieg działa odzywiająco i nawilzająco. Proszę powiedzcie mi, czy byłyście może na podobnym zabiegu? Chętnie poczytam kilka opinii zanim sama skorzystam.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
A jak długo Wam się trzymają te lakiery opi na paznokciach? Ja zawsze wolałam sobie robić żele albo hybrydy, bo strasznie mnie wkurza, że zwykłe lakiery tak krótko się trzymają. a niestety nie mam czasu na ciągłe malowanie paznokci.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Colorgel z OPI utrzymuję się nawet 3 tygodnie. Te kolorki są wydajne i mają intensywny kolor. Mi odpowiadają, nie mam problemu z odpryskami itp.
 

pannakubek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
OPI są bardzo dobre i długo sie trzymają, ale z podobnej półki cenowej polecam też Essie.
 
A

amisia

Guest
Ja wcześniej używałam i opi i semilaca. Ale znajoma kosmetyczka robiła mi manicure na ślub lakierami z Makear i się teraz na nie przerzucilam. Mają fajne kolory i trzymają się dłużej na moich paznokciach niż wcześniejsze firmy
 
M

malgorzatakonik

Guest
ale z opi colorgele? jakich używasz? nie uczulają prawda? Te są bezpieczne dla płytki paznokcia.
 
Do góry