Lakiery Do Paznokci

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
;((( oł noł...
zgubiłam mój ukochany oriflejmowski burgundy :(
znając życie wsadziłam go w "bezpieczne miejsce"
trzeba pomysleć nad nowym kolorkiem w zastępstwie. Może lavender shimmer??
- może nie jest to burgundy, ale pozostanę przy fioletach, zdobyły moje serce :)
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
odwołuję lament - lakier burgundy się znalazł. U mamy:)
Powiedziała że go lubi bo wygodnie jej trzymać bo ma taką "pękatą" buteleczkę (jak to wszystkie lakiery w oriflame). I że tak szybko nie odpryskuje jak inne.
To dobrze, chyba wiem co jej sprezentuję na mikołajki :)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
napiszcie jakie są fajne kolory lakierów. z jakich firm najlepiej kupować i czy bardzo niszczą paznokcie??

Lakiery nie niszczą paznokci, wręcz je chronią przed czynnikami zew. Zmywcz niszczy paznokcie, dlatego warto zainwestować i kupić dobrej jakości bez acetonu.

Moje ulubione kolory to: odcienie wpadające w czerń, pastelowy żółty i niebieski, cieliste, french
Marki: Golder Rose (tanie, a w większości b.dobre), Inglot, Revlon
 
0

03092010

Guest
Lubię chyba wszystkie kolory świata:)
ale teraz mam manię na fioletowy w różnych odcieniach :)
Dziś malowane - burgundy z pure colour oriflame. U stóp.Pokaż załącznik: 44208
Bo u rąk to raczej nie maluję - raz że odpryskują od grania na gitarze, dwa - z racji zawodu i tak musiałabym go często zmywać - w grę wchodzą tylko naturalne kolory. A taki burgund jak ten - na sobotnie wyjście do pubu, nie do pracy. Ale i tak go kocham:)
Pokaż załącznik: 44207
Przepraszam Cie, ale ten kolor nie pasuje do Twojej karnacji.
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja przypadkowo natknęłam się na lakiery firmy Silcare. Skusiły mnie kkolorki, bo jest mega duży wybór. Kosztują 10 zł i bałam się, że będzie trochę kicha z jakością, ale są świetne. Trzymają mi się ponad tydzień.
 

xAgatax

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja lubię i ciemne kolory, i jasne.
Po prostu kocham lakiery :D
Najczęściej kupuję wibo i golden rose, bo najmniej mi niszczą paznokcie. Chociaż odkąd używam odżywki essence jako bazę, to żadne mi nie niszczą :D :D
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Uwielbiam lakiery Revlon ^_^ Bardzo fajne są lakiery zapachowe, polecam :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Oooo-takie są?

Już chyba o to pytałam- :crazy: -podobny temat.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja ostatnio kupiłam z Loreal`a z serii Color Riche numer 828- to taki fiolecik w pojemiczku, a na paznokciu róż wyrazisty. Trochę inaczej wygląda na paznokciu, niż się spodziewałam, ale polubiłam go :) A dziś kupiłam z Maybelline, Colorama numer 214 i... jest cudowny :D Taki miętowy ;) Bardzo ładny.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ten kolor boski... zakochałam się :)
1661343_609754372431448_1867128865_n.jpg
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Na lato będzie super :) to jakąś nowa seria czy po prostu jeden z kolorów z całej palety?
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Pomarańczowy fajny :) ALe to na lato dobry :) Ja już zaczynam poszukiwania miętowego :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
gazelka89 napisał:
Pomarańczowy fajny :) ALe to na lato dobry :) Ja już zaczynam poszukiwania miętowego :)
Do lata też trzeba jakoś pielęgnować paznokcie - zatem u mnie jeszcze szarość :)
 
D

Dorka123

Guest
Jaką szarość konkretnie masz? Pokażesz zdjęcie? Lubię takie odcienie i mam ochotę na coś nowego ;)
 
Do góry