Lakiery Do Paznokci

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ostatnio koleżanka mi robiła takie pazurki, ale nie widzę tu tego koloru. Mój nazywa się Sleeping Beauty i to jest taki pudrowy róż. Ślicznie wygląda na paznokciu.:)
 
A

amisia

Guest
Wiem o jaki kolor chodzi :) śliczny jest, też kiedyś miałam. Niestety ubolewam nad tym, że coś semilaci przestały się trzymać moich paznokci i zamieniłam ten kolor na identyczny - 520 Lollipop z MakeAR. Jest bardzo podobny i przynajmniej dłużej mi się trzyma na paznokciach. Idealny kolor teraz na lato :)
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
To nie trzeba było kupować w jakimś niepewnym miejscu. DObry jakościowo (dobrze przechowywany) semilac nie będzie "przestawał się trzymać". Ja zamawiam tylko na topdrogeria.pl bo wiem, że dbają o produkt a tym samym o klienta. Nigdy nie miałam ze swoim problemu a zamawiam już hohooo od kilkunastu miesięcy!
 
O

oladobak

Guest
Ja do hybrydy podchodze bardzo niechetnie. Na jaks okazje-ok, ale na codzien raczej nie. Po pierwsze dla mnie za droga impreza, po drugie po tygodniu odrost wyglada zle. Zdecydowanie stawiam na klasyczne lakiery, najczesciej siegam po marke golden rose, czyli lakiery ogolnodostepne i w niskiej cenie. Sa bardzo dobrze napigmentowane, jest kilka kolorow, gdzie wystarczy tylko jedna warstwa i sa wg mnie bardzo trwale. Palety kolorow duze, wciaz poszerzane, nawet teraz specjalnie na jesien wychodza nowe kolorki.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
No ja robię hybrydy sama więc nie mam z tym problemu, tylko czas i chęci mi potrzebne. Dla mnie hybrydy to wygoda, bo lakierami to musiałbym codziennie malować.
 
A

amisia

Guest
Zamawiałam na ich stronie więc to jest raczej wiarygodne źródło :D :D :D i tak już zmieniłam na Makear i teraz nie mam takich problemów
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja lubie zelowe lakiery do paznokci, moim ulubionym zestawem jest prodigy duo gel, nie wymaga lampy i acetonu do zmywania, wiec napeno jest bardziej zdrowsze niz inne sposoby manicuru. Kolory mocno nasycone, w zupelnosci dwie warstwy wystarczaja i lakier nie sciera sie nawet do 7 dni.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Tego nie znam, za to ja sobie nabyłam dzisiaj antyodpryskowy utwardzacz z Sally Hansen "NO CHIP". Koleżanka mi dała do wypróbowania i bardzo mi się spodobał. :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Sally hansen jak dla mnie troche przereklamowany, no ale to moje zdanie. Moze dlatego ze wole wlasnie golden rose i ich zelowe lakiery. Teraz marka wydala lakiery z efektem holo, Holographic Nail Color i po wyprobowaniu tez jestem zadowolona. Trwalosc bardzo dobra jak na "zwykly" lakier, pigmentacja super i konsystencja idealna. Cena ciut wysoka jak na golden rose, ale zdecydowanie warto dla tak pieknego efektu.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Ja się wkręclam w robienie hybryd, lubię mieć ładny manicure przez dłuższy czas niż te kilka dni, bo tyle u mnie zwykły lakier wytrzymywał, ciągle powiększam sobie kolekcję mollonów, kupiłam też kilka pyłków do różnych efektów i będę testować niedługo
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
A jakie kolory wybieracie na lato? Ja sie rozgladam wsrod pasteli z ice chic od GR, sa takie piekne tylko ze wybor spory i nie moge sie zdecydowac, akurat te lakiery uwielbiam, sa trwale i pieknie sie prezentuja :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Ostatnio moje serce skradły semilac thermo color. :) Mam mohito i black russian i zastanawiam się nad kolejnymi. :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Na lato też wybieram raczej pastele. Ewentualnie fuksję. Mam śliczną z Makear i akurat na te wakacje królowała u mnie zarówno u dłoni jak i u stóp :)
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Jak chcesz mieć ładny kolor na paznokciach i zachować je w dobrej kondycji to kup care and colour z eveline. To taka odżywka, która wygląda jak lakier (odcieńrose jest bardzo delikatny), a jednocześnie wzmacnia płytkę paznokcia
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Wolicie lakier klasyczny czy jednak wygrywa hybrydowy? Mam u siebie i te i te lakiery i używam ich na zmianę w zależności od tego ile mam czasu na zrobienie manicure. Do paznokci u stóp używam tylko klasycznych lakierów, lepiej się sprawdzają. Lubię wszelkie odcienie czerwieni ale też beże i nudziaki.
 
Do góry