Lakiery do paznokci - szkodliwe?

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiele odzywek jest takich, ktore mozna stosowac jako baze pod lakier, wiec to fajne wyjscie. Ja uzywam lakierow zelowych prodigy od golden rose i nie zauwazylam zeby mi niszczyly paznokcie, wrecz przeciwnie, nie lamia sie, sa twarde :) A po umalowaniu to porpostu bajka, gladkie, blyszczace nawet przez 7 dni!
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zależy jaki lakier się wybiera, ja długo szukałam takich o dobrym składzie i dobrym działaniu, w końcu kupiłam lakiery od mollon i odkąd je kupiłam nie inwestuję w żadne inne hybrydy. Trzymają się długo na paznokciach, używam ich od prawie roku i moje pazury są w świetnej kondycji.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No tak, ale one są jednofazowe, więc co tu porównywać składy. Nie mają tych zbędnych chemikaliów wszystkich. Moja koleżanka jest alergiczką i naprawdę mało co u niej daje radę, a te się jednak sprawdziły. :)
 

Anettte2

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jesli patrząc w ten sposób to wiele rzeczy jest szkodliwych, nie ma co przesadzać... ja na szczęście mam zdrowe i mocne paznokcie a jeśli chodzi o lakiery to kupuje te z Makear
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi, nie słyszałam o szkodliwym działaniu lakierów... choć sama rzadko po nie sięgam, wystarcza mi odżywka (total action z Eveline).
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
kurde ja jakoś jestem wyjątkowo wrażliwa i po tym, od kiedy zdecydowałam się na hybrydy minęło trochę czasu zanim znalazłam właściwa marke, która nie uczula.
Szczęściara. Ja takiej nie znalazłam i musiałam zrezygnować z hybryd całkowicie.
 
Do góry