lakierowe szalenstwo

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
wczoraj kupilam dwa nowe lakiery o super letnich juz odcieniach mietowy oraz turkusowy. myslicie ze moge je juz uzywac czy jeszce poczekac na cieplejsze dni a teraz jeszcze wybraz cos bardziej zimowego ciemniejszego?
 
G

gagucha1209

Guest
Jeśli chodzi o lakiery, to dla mnie numerem jeden sa termiczne - które zmieniają kolor pod wpływem temeratury : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/571/lakier_do_paznokci_termiczny_5ml_.html
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miętowy kolor rewelacyjnie wygląda z opaloną skórą, więc nie ma co czekać :) Lato jest idelanie na ten kolor. Turkus zależy jaki.... Jeśli zywy odcień to też na lato :)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Fajne są zapachowe lakiery Revlonu :)
Lubię łączyć np. pomarańczowy z miętowym (granat).
 
D

Dobrawa

Guest
Z takich rewelacyjnych dla mnie kolorów które mialam na lato w tym roku to trzeci od prawej. Cudownie wyglądał na paznokciach. Fajnie też się na nim sprawdzało jak nakladalam pękające.

jessica_gelato_mio_large_lead.jpg
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Piękne te nowe, jesienne kolory . Fajnie zrobić sobie taką odmianę od lata, kolory jesieni też potrafią być piękne :)
Ten, jestem ciekawa jak wygląda life
621580.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
Ja z tej serii mam kolor beżowy i jest genialny. Pasuje niemalże do wszystkiego co ubieram, no i jak reszta lakierów z ich firmy trzyma mi się na paznokciach do 2 tygodni.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A używałaś kiedyś z tej marki lakierów do maniciure hybrydowego?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Miałam robiony nimi manicure na ślub w wakacje. Dobrałam sobie kolor jaki miałam też we własnych zasobach, także efekt utrzymany miałam zdecydowanie dłużej.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A co w momencie kiedy np. zrobi się odprysk? masz możliwość szybkiego zamalowania czy już trzeba robić na nowo całego pazurka?
 
M

maalamy

Guest
Ja lubię lakiery z Golden Rose :), bardzo długo trzymają mi się na pazurkach, fajnie, że nie testują swoich kosmetyków na zwierzętach.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
U mnie wygrywaja lakiery hybrydowe - najfajniejsze kolory, idealne na sezon zimowy 2015 Chrom Look Mistero Milano:)
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
moje szalenstwo lakierowe, wykonanie z najlepszych lakierow hybrydowych z Mistero milano, lubie laczyc fioletowy o nazwie buntowniczka w polaczeniu z czarnym kolorkiem.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
ja jestem totalna maniaczka, dla mnie zakupy bez lakieru do paznokci to nierealne :)
 
Do góry