Lakier do paznokci

asik17

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
jaki wybrać lakier do zielonej marynarki i takiej delikatnej różowej bluzki i czarnych spodni ? ^_^
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Pewnie już nieaktualne ale ja bym wybrała delikatny róż, taki jak do frencha a najlepiej w ogóle french do takiego zestawiku :)
 
L

libelule

Guest
ja bym wybrała opcję na "przekładańca" czyli zieleń-róż-zieleń (paznokcie). Jakiś taki oliwkowy mógłby być, Jessica Cosmetics mają coś podobnego w swojej ofercie :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
ja bym wybrała opcję na "przekładańca" czyli zieleń-róż-zieleń (paznokcie). Jakiś taki oliwkowy mógłby być, Jessica Cosmetics mają coś podobnego w swojej ofercie :)
Koleżanka w poście wyżej wspomniała o różu to ja waśnie z tej firmy posiadam, też uważam by się dobrze komponował :)
 
L

libelule

Guest
no to rozwiązanie gotowe :) inna opcja to czerń/biel - a la pianino :p uwielbiam przekładańce :D
 
G

gagucha1209

Guest
Ja ostatnio zaczełam używac lakierów termicznych które zmieniają kolor pod wpływem temperatury :) I musze wam powidzieć, ze jestem bardzo zdowolona : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/571/lakier_do_paznokci_termiczny_5ml_.html
 
K

kabol

Guest
Odsyłam - http://sklep.new-nails.com/baza-pod-lakier-hybrydowy-greenstyle.html
Genialny lakier, trwały, hybrydowy - kwestia dobrania odpowiedniej kolorystyki ;-)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja używam właściwie tylko lakierów GoldenRose, mają bardzo dużo kolorów od zwykłych naturalnych po odblaskowe, szybko wysychają i długo utrzymują się na paznokciach, ja mam prawie całą gamę kolorów, przy tym nie są zbyt drogie i na długo starczają.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
asik17 napisał:
jaki wybrać lakier do zielonej marynarki i takiej delikatnej różowej bluzki i czarnych spodni ? :happy:
Może jakiś miętowy odcień - np hybrydowy miętowy likier Mistero Milano, delikatny, stonowany, klasyczny. Będzie pasował.
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja uwielbiam z Mistero Milano rozowy- kokietka.. i mimo ze ma intesnywny kolor noszę go do wszystkiego.. jest kobiecy...
 
A

amisia

Guest
Ja wybrałabym jak najbardziej naturalny kolor, np. 508 z serii Lillipop z Makear. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego stroju. Ale na pewno nie jakieś przekładańce zielono-różowe. Zalatuje tandetą. Skoro masz już "kolorowe" ubranie to lepiej zdecyduj się na naturalne paznokcie
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja jakos nie zwracam uwagi na to czy paznokcie pasuja mi do ubioru, zreszta juz chyba malo kto zwraca na to uwage. Przeciez jak laski trzasna sobie hybryde to nie beda 2 czy 3 tygodnie chodzily w tych samych kolorach... Ja teraz mam bzika na punkcie efektu holo i nie patrze czy mieniaca sie na rozowo tecza pasuje mi do zelonej koszuli :) A swoja droga powiem Wam, ze najlepszy lakier holo to ten z GR, holographic nail color, nie jest drogi, a buteleczka duza, ma dobra konsystencje i swietnie wspolgra z innymi lakierami.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Chyba jak najbardziej naturalny. Chociaż do zielonej marynarki fajnie by wyglądał np. 719 z makear. Ale zdecydowałbym się na białą bluzkę do tego zestawu a nie różową
 
Do góry