Ładna ? pasuje na sylwestra?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Mam problem nie wiem jaką wybrac na sylwestra ... Mysle nad kilkoma
f-sukienka-wieczorowa-cyrkonie.jpg

oto 2
f-kaite-sukienka-wieczorowa-km40.jpg
numer 3
f-kaite-sukienka-wieczorowa-km48.jpg
numer4
f-3301-3-wieczorowa-sukienka-z-delikatnym-marszczeniem-czarny.jpg


jak się wam widzą te sukienki ? która byście wybrały ?
dodam że jestem szczupła osobą mam ciemne włosy za ramiona ,
czekam na rady
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
ja myślałam tak bradziej nad 2 i 3
ale w sumie czarny kolor zawsze na topie zawsze modny.
ale za to 2 bardzo interesująca taka jakaś inna przyciągająca wzrok
No ale sama nie moge się zdecydowac ...
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
mnie się podoba 4 - bardzo zmysłowa. inna sprawa, że ja nie przepadam za różnymi takimi falbankami, wstążeczkami. Zawsze mnie najbardziej kręcą sukienki z delikatnymi ramiączkami, z delikatnego materiału - są wg mnie bardzo kobiece i zawsze wtedy marzę o "rozpakowaniu" kobiety z takiej sukienki :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Zależy też gdzie ma być sylwester.1 ,4 do klubu na dyskotekę jak najbardziej.Ważne też abyś się dobrze w tym czuła.Dwie pozostałe są bardziej dziewczęce,a wymienione seksowne.
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
No właśnie, zalezy, gdzie impreza. Mnie podoba się 3., ale do klubu nie bardzo, bardziej na jakiś bal.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
A wiec tak sylwester ma odbyc się w wynajetej sali
takiej jak zamawia się na półmetki sudniówki czy podobne :)
bedzie tam panował raczej myśle klimat wystawny , ale też na luzie ponieważ bedą troche pomieszane klimaty i różni ludzie .
Chciałabym wyglądac oryginalnie no ale wiecie tak bez przesady..
 

patrycja686

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Chyba najoryginalniejsza jest trzecia no i najładniejsza, ale bez ramiączek więc może spadać, wygodniej pewnie w 4 i tez ładna.
 

fishionelka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Numer 2 i 3 moim zdaniem są najładniejsze. Nawet nie przeszkadza mi w nich ten świecący materiał, który potrafi wyglądać wyjątkowo tandetnie najczęściej. Fajnie kiecki :eek:k:
 

arye

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
jak dla mnie 2 i 4. 3 trochę mało skromna. ale to też zależy, jaka Ty jesteś. spotkojna i skormna? czy bardziej zwariowana? bo to też trzeba brać pod uwagę wybierając ubrania
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja ciągle optuję za 3 ;) I czerwone usta do tego :) Te sukienki nie są super oryginalne, ale myślę, że jak cała się "zrobisz", to będzie niezły efekt :)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Podobają mi się 2 i 3, ale jak masz ciemne włosy to obstawiałabym 2 :) obie są eleganckie, ale bez przesady. Na klimat typu "studniówkowy" wydaje się się, że będą odpowiednie.
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jak dla mnie 3. Jak dla mnie najładniejsza i najbardziej oryginalna. Ja po prostu lubię sukienki w takim stylu. Ale pomyśl o dodatkach, różnych opcjach i wybierz tą dla Ciebie najodpowiedniejszą. :) My możemy podpowiadać, ale to Ty powinnaś wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba, w której najlepiej będziesz się czuła. ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jak dla mnie to by się najbardziej czwórka podobała. Bez tego białego czegoś. Gdyby musiało być, to jakieś ciemnoczerwone.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Pooglądaj jeszcze sukienki Apart-mnie się bardzo podobają,chyba którąś wybiorę właśnie na sylwestra.
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Proponuję wybrać któraś z dolnych sukienek. Jeśli idziesz na domówkę to wybierz sukienkę nr 4. A jeśli wybierasz się na większy bal sylwestrowy to stawiałaby na sukienkę nr 2 lub 3.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Żadna nie jest w moim typie.
Najważniejsze żebyś czuła się komfortowo. Bo co z tego jak będziesz ładnie wyglądać skoro co krok będziesz musiała coś poprawiać.
A sylwester trochę trwa.
Wygoda przede wszystkim . ;)
 
J

jadwinia

Guest
Z tych podoba mi się nr 1 ... której w sumie nikt nie weybrał .. nie wiem czy to ja wybieram wszystko to co inni nie, czy jak ;p ale na sylwestra mogłaby być jakaś kolorowsza,a nie czarna ;p ale nie przeczę, że w czarnym wygląda się chyba najbardziej sexy ;) chociaż nie tak dawno słyszałam opinię, że i kolor czerwony daje ten sam efekt ;) http://www.stilago.pl/outlet/kobieta/sukienki-194293/krotkie-194421/sukienka-czerwona-2713032.html czyż nie?? ;)
 
Do góry