Łączenie

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Mam takie pytanko, chciałem połączyć białko Ostrowi z gainerem Profi Whey Mass. Co do białka to jest ok ale nie wiem czy tego gainera nie zastąpić jakimś tańszym bo w końcu będę diete uzupełniał zarówno białkiem jak i gainerem i może lepszy był by inny gainer? Np. Whey pro gainer albo Mass xxl? Chyba że uważacie że takie połączenie j.w napisałem będzie ok.
 
B

bone1906

Guest
Białko Ostrovii jest tanie, słyszałem, że całkiem niezłe też. Na gainerze nie oszczędzaj, lepiej kupić ten droższy, który się lepiej rozpuszcza, niż potem pić tani syf z grudami. Ja brałem gainera Olimpa, był całkiem niezły, ale dopiero na WYMODEROWANO polecili mi gainera, który mi smakował i dawał fajne efekty. Mowa tu o Mass Active 20. Idealnie się rozpuszczają, dają energię i zapychają, do tego są naprawdę smaczne. Zobacz na profil hellhound.pl na facebooku, jest tam mnóstwo przydatnych porad na dietę, suplementy i ćwiczenia.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
tańszy gainer będzie się głównie równał z marna ilościa węglowodanów. Nie ma co oszczędzać.


A bone 1906 - RAPORT za spam z reklamowaniem sklepu !
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A jak myślisz BOSSY mass xxl byłby ok albo gainer z hi-tec'a? Chce kupić tak 1-2 kg i żeby nie było za drogo.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a ile byś mógl max wydać na gainerka? wtedy byłoby mi łatwiej coś doradzić.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
to poczekaj do przyszłego miesiąca :lol:

ja teraz mam teraz zastój konkretny, od sierpnia trzeba nieco zacząć ćwiczyć <_<

a od przyszlego miesiaca ile bys byl sklonny wydac? bo dziadostwa nie ma co brac. Ja tam wole odłożyc, odżalowac sobie kilku rzeczy i kupić konkret rzecz.

ale to tylko moja sugestia
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Muscletech Mass-Tech nieco drogi, ale skład konkret ;)
 
Do góry