Labirynt

siedlik

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam czy chcielibyście przejść się po największym labiryncie w polsce ? zabłądzić w którejś uliczce i nie wiedzieć dokąd iść ? mam zamiar stworzyć największy żywy labirynt w Polsce jak myślicie czy to dobra inwestycja ? i czy można dostać na cos takiego dofinansowanie ? Jeżeli tak to jakie
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
to jest niedobra inwestycja, a dofinansowania napewno nie dostaniesz
chociaż jak pokombinujesz żeby dostać dotacje na zalesianie i zasadzisz krzewy... no wądpie ale przejaw możliwości kombinacji jest
też myślałem o labiryncie, a mam kilka ha pagórków nad jeziorem i fajnie by się to komponowało
do tego trzeba sporo wyobraźni, kasy i cierpliwości zanim żywopłot urośnie, o dbałości nie wspomnę
 

pinkiboy

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
208
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Miasto
Jelenia Góra
to jest niedobra inwestycja, a dofinansowania napewno nie dostaniesz
chociaż jak pokombinujesz żeby dostać dotacje na zalesianie i zasadzisz krzewy... no wądpie ale przejaw możliwości kombinacji jest
też myślałem o labiryncie, a mam kilka ha pagórków nad jeziorem i fajnie by się to komponowało
do tego trzeba sporo wyobraźni, kasy i cierpliwości zanim żywopłot urośnie, o dbałości nie wspomnę

Czy inwestycja jest dobra, czyniedobra zależy od nakładów jakie trzeba ponieść, ewentualnej grupy docelowej oraz kilku innych czynników.
Co do dotacji, to nie widze przeszkód aby próbować uzyskać ją właśnie na taki cel.
 
Do góry