Kursy maturalne z języka

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
[SIZE=11pt]Znacie jakieś dobre kursy ? Zastanawiam się nad czymś takim jak [/SIZE][SIZE=11pt]kursy blended z empiku. Trochę nauki na żywo, trochę online – co myślicie o czymś takim? W sumie rozważałem też naukę w pełni online lub rozmowy z lektorem na Skype. Co sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? [/SIZE]
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Możesz spróbować, zwłaszcza, że emipk school to duża i znana szkoła a teraz na kursy online maja niezłe promocje
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Moje dzieci też robią takie testy, na komputerze, mają od razu odpowiedzi. Bardzo sobie chwalą.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Papiernik napisał:
My piszemy o nauce online :) Tak jest najtaniej.
jest. Ale też uważam, że nie powinna taka nauka online stanowić podstawy. powinna być jedynie uzupełnieniem sprawdzonych i standardowych metod.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Zazwyczaj żeby siąść do takich testów coś już trzeba wiedzieć. Jako uzupełnienie i przetestowanie wiedzy sprawdzą się super!
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Tak, tutaj właśnie wybierasz sobie tematyczne testy np. present simple z angielskiego :)
 

AqAgnieszka

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
a wie ktoś coś może o grze na stronie okm.edu.pl? można powtarzać materiał z języka polskiego i matematyki
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Odświeżam, znacie jakąś dobrą szkołę która by organizowała taki kurs??
 

judutek

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
córka chodzi ale na korki do swojej pani od Ang,. 50 zł za 1,5 godziny. raz w tygodniu chodzi i są efekty ;)
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Ja się przygotowywałem do matury z niemieckiego w empik school. Chodzilem tam wcześniej na angielski i na tyle mi się podobało, że zapisałem się potem właśnie na ten maturalny kurs. No i spoko, bo pierwszy byl taki bardziej na ogolna poprawe znajomsoci jezyka i zadzialalo, a jak sie okazalo z niemieckim, do egzaminu tez potrafia przygotowac.
 
Do góry