Kurs na motocykl na urodziny - Warszawa

samantha26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Siemka,

mam do Was pytanie. Chcemy ze znajomymi fundnąć koledze kurs na prawo jazdy na motocykl (jako, że wiemy że nosi się z takim zamiarem). Znacie może jakieś dobre, warte polecenia szkoły jazdy w południowej lub centralnej części Wawy (kolega mieszka przy Al. Niepodległości)? Naturalnie koszt jest tutaj ważny, ale najbardziej zależy mi żeby był on zadowolony.
 

marass

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Spróbuj Paramoto, oni są gdzieś blisko Galerii Mokotów. Na pewno w necie można znaleźć. Jeden ze znajomych robił tam kurs i sobie chwalił.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
W Warszawie masz naprawdę dużo szkół jazdy i myślę że spokojnie wybierzesz którąś z nich,to żaden problem. Różnić będą się jedynie ceną za sam kurs prawa jazdy na motocykl.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Hm, watek dosc stary, ale moze ktos skorzysta z info :) mieszkalam jakis czas temu w Wawie i wtedy zapisalam sie do szkoły OES. W sumie dosc przypadkowo, bo nie mialam rozeznania w tamtejszych szkolach nauki jazdy :) Ale chyba mialam ogromne szczescie, bo trafila mi sie przemiła instruktorka ( Pani Agnieszka) i dobrze nauczylam sie jezdzic. Wiec reasumujac, polecam szkolę, bo cena byla rozsądna i moglam korzystac z calkiem sporego placu manewrowego podczas jazd :)
 
Do góry