Kurs Masażu

MyWojownicy

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapraszam na Kurs Masażu Chińskiego, miękkiego nastawiania stawów (kręgarstwo) , który odbędzie się od 19-25 sierpnia 2012r. w miejscowości Sianożęty k.Ustronia Morskiego.
więcej informacji na stronie http://www.mywojownicy.com
 

Wiolettasmile

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja słyszałam, że bardzo porzadne kursy masażu ma szkoła Czamary we wrocławiu (to chyba szef, ale nie wiem jak się sama szkoła nazywa)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 129
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Zajrzyjcie sobie również tutaj http://kosmetolog.sklep.pl/category/165170/podgrzewacze-do-kamieni-calderawyposazenie-gabinetow-spa.html znajdziecie tu między innymi podgrzewacze do kamieni Caldera, które jak wiadomo są niezbędne do profesjonalnego masażu.
 
K

kabol

Guest
Robiłam szkolenie zawodowe masażu w New nails, w Warszawie. Niby nie było mi za bardzo po drodze, ale po prostu z tego co wyczytałam w sieci wynikało, że to właśnie oni robią te szkolenia zdecydowanie najlepiej. Było w tym wiele prawdy, bo przez 140h szkolenia nauczyłam się wszystkiego czego potrzebowałam. Z perspektywy czasu cieszę się, że wybrałam właśnie tą szkołę - poradziłam sobie w pracy, a wcale nie od razu byłam idealną masażystką.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
A nie lepiej zrobić szersze kursy dla fizjoterapeutów niż tylko sam masaż? Skoro i tak trzeba na to poświęcić czas i pieniądze, to chyba rozsądniej jest spojrzeć na temat z szerszej perspektywy? :)
 
Do góry