Kurier w Warszawie

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja osobiście i kilku moich znajomych korzystamy z usług sendego.pl i jak dotąd nie mam zastrzeżeń. Paczki docierają na czas, ceny porównywalne z innymi przewoźnikami, dodatkowo świetni pracownicyw wię śmiało możesz skorzystać :)
 

cezaryma

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja w pracy mam wysyłki firmą UPS, podobno nie są najtańsi ale opóznienie doręczenia zdarza się tylko do kilku szt na 1000.
 

agi_agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
1
cezaryma napisał:
ja w pracy mam wysyłki firmą UPS, podobno nie są najtańsi ale opóznienie doręczenia zdarza się tylko do kilku szt na 1000.
A taniej się jakoś da? A żeby było równie bezpiecznie?
 

zespolsendit

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
agi_agi napisał:
ja w pracy mam wysyłki firmą UPS, podobno nie są najtańsi ale opóznienie doręczenia zdarza się tylko do kilku szt na 1000.
A taniej się jakoś da? A żeby było równie bezpiecznie?

Szanowna Pani,

zachęcamy do skorzystania z usług Sendit. Za wysyłkę z firmą kurierską DPD Polska do 5 kg zapłaci Pani jedynie 15,24 zł. Ponadto otrzyma Pani bezpłatne ubezpieczenie paczki do kwoty 5 000 zł. Pełny cennik usług kurierskich dostępny jest na stronie internetowej.

Nadanie paczki w naszym serwisie jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę sendit pl zarejestrować konto, wypełnić dane do wysylki w zakładce Nadaj paczkę i postępować według opisanych kroków.

Sendit jest idealnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw. Nie jest wymagane deklarowanie miesięcznej liczby nadawanych paczek, a koszty wysyłki można rozliczać podczas składania zlecenia lub opłacając fakturę raz w miesiącu.

Zespół Sendit
 

matixxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
1
Miasto
wwa
może warsaw car killers? chłopaki jeżdzą po warszawie - kurierka i te sprawy ;)
 

Bonnnie

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o polecenie jakiejś firmy to FastPost.pl jest bardzo dobrą stroną na której jest kila firm. Na stronie są wszelkie instrukcje jak korzystac z usług kuriera online.
 
Do góry