Kurier - który najlepszy i czy mam prawo...

Gracek90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hmm, gdybym ja miał wybrać jakieś kuriera z którego korzystałbym na co dzień to byłoby to wymieniajtaniej.pl. Mają zdecydowanie najlepsze stawki jeżeli chcesz cokolwiek wysłać za granicę.
 
R

Rejczel

Guest
DreamWalker napisał:
Zastanawia mnie jedna rzecz, czy jeśli zamówię coś paczką za pobraniem z możliwością otwarcia przy kurierze (drogi sprzęt) to mogę po otwarciu nie płacić jeśli coś będzie uszkodzone? Powiedzieć że paczki nie przyjmę bo coś jest nie tak.
Dodatkowo który kurier jest najlepszy pod względem dostarczania paczek i cen?

PS. jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie
smile.gif
To wygląda tak że, możesz otworzyć paczkę jeżeli już zakłacisz za przesyłkę, inaczej paczka będzie uszkodzona z winy kuriera (otwarcie przez zapłatą). w praktyce wyglada to tak że płacimy za paczkę mówimy że chcemy otworzyć o kurier "tam jest nój numer jak coś będzie nie tak proszę dzwonić, i nie czeka przy nas - brak czasu i speszy mu się". Jak z paczką jest coś nie tak należy spisać protokuł (protokuł piszemy z kurierem). W ten sposób ja reklamowałam monitor kupiony na allego i wszytko było ok. Jak chesz mnieć spokój oraz chcesz spać spokonie nie martwiąc się o przesyłe polecam kuriera pewnapaczka.pl. Miły kontak i paczka dostarczona jest zawsze na czas - nigdy nie miałam z nimi problemów.
 

Bonnnie

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie, że najlepiej skontaktować się z firmą której zlecaliśmy wysyłkę i tam sie już dogadać. Tak o sobie otworzyć nie można raczej i ewentualnie zwrócić, tak mi się wydaje. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych firm. Ja zawsze wysyłam najczesciej przesyłki miedzynarodowe i jeszcze nie zdażyło sie żeby cos było nie tak, a korzystam z FastPost.pl
 
Do góry