Kupowanie Online

Mirahira

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, czy ktoś tam kupował http://encore4u.pl ?? Bo chciała bym kupić torebke tam i kilka ciuchów a nie wiem czy to bezpieczne :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Wygląda na wiarygodny. Zapytaj może na szafiarence lub wizaz. Tam raczej dziewczyny kupują tego typu rzeczy.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Jest spoko, drugie moje ulubione miejsce po http://www.bonprix.pl i może kilku innych.
W przypadku takich sklepów (w sensie w ogóle internetowych mniej znanych) zakupy są raczej bezpieczne, a bardziej ryzykowne może być trafienie na podróbki. Więc pod kątem marek ja zawsze sprawdzam :)
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Neili, to mamy podobnie. Też bardzo lubię buszować po Bonprixie :) Często trafią mi w łapki takie perełi, że hohooo :)
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie znam, ale kupowałam na sibysi.pl i tam jest na pewno bezpiecznie :) Ciuchy są unikalne i z tego co już sprawdziłam to dobrej jakości.
 
N

Noc666

Guest
Ja uwielbiam sklepy internetowe. Na wszelkie okazje, święta, urodziny zawsze robię zakupy online. Mój brat ostatnio miał 18 stkę, a taki oto prezent mu sprawiłam: Podoba Wam się? :)
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
szaramyszka napisał:
Neili, to mamy podobnie. Też bardzo lubię buszować po Bonprixie :) Często trafią mi w łapki takie perełi, że hohooo :)
Fajniejsze rzeczy bywają na Zalando. Jak coś nie pasuje kurier odbiera i zwracają kasę.
 

kamilla_27

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Teraz powstaje dużo tego typu sklepów które są konkurencją dla tych największych.
Ja też z niego korzystałam i innych tego typu np. odkupuj.pl i inne co dziewczyny podają.
Te sklepy to fajna alternatywa.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Na Domodi można znaleźć ubrania z różnych sklepów internetowych, więc warto w pierwszej kolejności tam szukać. Mi w oko wpadło kilka sweterków stamtąd: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/swetry-damskie i zastanawiam się który kupić. Dodam jeszcze, że zasadniczo zamówienia dokonuje się już na stronie konkretnego sklepu, Domodi po prostu ułatwia wyszukiwanie ubrań z wielu miejsc.
 

Heria

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Też sprawdzałam tamten sklep. Nie było żadnego problemu. Jakość ubrań też ok.
 
K

KamilKA01

Guest
ja nie mam z tym problemu, kiedyś bałam się kupować przez internet, ale sprobowałam pierwszy raz jak kupiłam biżuterię, zestaw na Jubilea.pl i przełamałam lody. Firma porządna biżuteria jest oryginalna, sprawdzałam dokładnie, moja mama trochę lepiej sie na tym zna i też mówi, że jest ok, taka jak u jubilera. Spobobało mi się kupowanie przez internet ponieważ jest dużo większy wybór i tak naprawdę szybciej zalatwie co to sobie zaplanowałam
 

Kar Ol

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A dlaczego nie kupować w necie? Przecież to już nie te czasy, żeby się bać... ja ostatnio kupowałem na przykład prezent dla żonki, ona tez bardzo często kupuje sobie w necie jakieś rzeczy... :)
 

Ewikar

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Uwielbiam sklepy internetowe i bardzo często robię w nich zakupy.Według mnie jest to bardzo wygodna forma robienia zakupów i warto z niej korzystać. Najczęściej kupuję buty i ubrania. Jednym z moich ulubionych sklepów ostatnio jest goodlookin że względu na dość fajny asortyment w dobrych cenach. Do tego plusem kupowania tam jest bardzo szybka wysyłka co dla mnie czasem jest wręcz zbawienne :)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
ja lubię kupować online, kupuje wiele rzeczy, w sumie tylko ubrań nie, bo wiadomo,z rozmiarami bywa różnie. Najczęściej kupuje biżuterię :D
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie znam tego sklepu, ale musze przyznać, że nie lubię kupowac dodatków online. Muszę obejrzeć...
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja niedawno natknęłam się na sklep zoio, przyznam, że bardzo mi się podobały w nim ciuchy i torebki. Sklep, który podałaś nie jest mi znany, ale zobaczę co tam ciekawego mają ;)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
A znacie sklep edibazzar? Mają biżuterię i zegarki, fajne ceny, opinie dobre, ale chciałam się jeszcze u Was upewnić :) wpadło mi w oko kilka rzeczy i szukam sprawdzonych opinii
 
Do góry