Kupowanie Online

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja tam nie korzystałam nigdy z takiej strony i miałabym wątpliwości czy coś tam kupić. Wolę bezpieczniejsze zakupy na netmoda na przykład. Mają teraz dużo promocji więc babeczki mogą coś znaleźć fajnego w dobrej cenie
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Każdy zamawia na tej stronie do której ma zaufanie, to akurat normalna kwestia. Grunt że do tej pory wszystko było w porządku, a same zakupy online to dla mnie czysta przyjemność i oszczędność :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Nie znam. Nigdy tam nie zamawiałam i nawet nie słyszałam o takiej stronce
 

Halinka_Mosacka

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja już ze dwa razy zamawiałam torebkę i plecak dla chłopaka ze sklepu stylowydodatek.pl i mogę szczerze polecić. Fajny sklep, szybka wysyła i dużo torebek do wyboru :)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zamawialiście kiedys obuwie online? Co o tym sądzicie?
Ja zamawiam dość często i zupełnie się nie obawiam bo korzystam ze sprawdzonych miejsc, które dają mi mozliwośc odesłania bezpłatnego jak coś nei pasuje. Zamawiam kilka par, dostarczają do domu, przymierzam, wybieram i resztę odsyłam. Z butami wydaje się skomplikowane, ale wierz mi że nie jest.... To nie tak oczywista sprawa jak zakup kosemtyków czy perfum, ale to też dobre rozwiązanie niż latanie po sklepach w maseczce wśród tłumów. Przetestowałam wielokrotnie;-)
 
Do góry