kupno samochodu, pomoc

matthew177

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
4
Witam.
Mam pytanie do wszystkich (obeznanych jak i nie) dotyczące kupna pierwszego samochodu.
Jeździłem rok samochodem rodziców, w końcu mam pieniądze na własny.
Nie ukrywam, że nie interesują mnie słabe samochody.
Moim celem jest BMW 320d E46.

I tutaj pytanie do was : polecacie? Jakie wady ma ten samochód? Na co patrzeć przy zakupie? Co najczęściej się w nim psuje? Wady tylnonapędowców jak i zalety wdg. was? Doświadczenia z jazdy? I ewentualnie - jakieś inne pomysły? Na inny pierwszy samochód?
 
B

bborowka

Guest
Hmm auto jest ładne, ale chyba dość kosztowne jak na pierwsze auto (nie chodzi mi o sam zakup, ale o ewentualne naprawy, części zamienne, etc). Według ostatniego raportu Dekra 2012 ten model jest mało awaryjny, tak więc może faktycznie jest to dobry strzał. Wszystko zależy w jakim stanie egzemplarz ci się trafi!
 

Fidel Castro

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
Celuj wysoko z tym modelem i nie daj się skusić okazjom i tym podobnym. Patrz na stan kierownicy, foteli, to Ci wiele powie. Jeśli wytarte i nie zadbane to wiedz że były robione naprawy tylko konieczne, tak jest z reguły. BMW to dość specyficzny samochód. Generalnie jeśli chcesz bezawaryjny sprzęt to Łada 2107 hahaha.
 

Xsem21

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Myśle że możesz go kupić jest całkiem całkiem :). Co do działania to już zależy jak trafisz i i oczywiste jak będziesz jeździł i szanował samochód.. Zreszto to i i tak zależy od ciebie czy go kupisz czy nie ;p
 
Do góry