Kupno prezerwatyw

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Siema, mam taki problem, że nie wiem jakie kupić prezerwatywy do rozmiarów mojego członka (w wzwodzie oczywiście)
tj. dł. 14 cm obw.11.5 cm(w najgrubszym miejscu)
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
nie ma chyba rozmiarów kondonów to jest guma sama się dostosowuje do rozmiarów członka?
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
No wlasnie jak czytalem na opakowaniach to jest np. szerokosc 52mm ale nie wiem czy ona sie do tylu bezpiecznie rozciaga czy taka jest ? ...
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Na początek polecam Durexy Extra Safe, potem po kilku użyciach możesz wziąć coś lepszego, przyjemniejszego w dotyku i bardziej dopasowanego dla Ciebie. Aczkolwiek standardówka pasuje 95% facetów.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Hej ziomek, z twojego nicku wynika, ze masz dopiero 16 lat! Czy to nie za za wcześnie na sex? Tak, jestem kolejną, która strzela gadkę umoralniającą, ale wybacz, nie umiem sobie tego wyobrazić w tym wieku...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie umiem sobie tego wyobrazić w tym wieku...

a kogo to obchodzi czego ty nie umiesz sobie wyobrazić? ja też nie pochwalam zbyt szybkiego pójścia do łóżka, ale nie to było tematem dyskusji. myślisz, że twój post cokolwiek zmieni w jego nastawieniu? bo ja wiem, że nie, więc nie ma sensu marudzić.
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Jestem z tą dziewczyną 2 lata, doskonale sie znamy i rozumiemy i chcemu już to zrobić. A co powiesz o małoletnich sukach bujających sie po galeriach lub blacharach które sie dymają w samochodach. Wiem, bo mam teraz takie w klasie ....
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
Jestem z tą dziewczyną 2 lata, doskonale sie znamy i rozumiemy i chcemu już to zrobić. A co powiesz o małoletnich sukach bujających sie po galeriach lub blacharach które sie dymają w samochodach. Wiem, bo mam teraz takie w klasie ....
i slusznie! Kolega nie jest tepy i szuka odpowiedzi! Czasami Polak madry przed szkoda! :)
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
A zamiast używać prezerwatyw to myślę że lepiej by było, jak byście w pore wyciągali...
kobiety lubią seks bez gumy, ale wiadome nie chcą zajśc w ciąże, ale gumy nie sa 100% zabezpieczeniem....
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
nie sa 100% zabezpieczeniem ale "wyciaganie" nie jest zadnym zabezpieczeniem! zwlaszcza w wieku 16 lat!
Chyba nikt nie lubi gumy ale to jest najlatwiejszy i najmniej inwazyjny (jesli chodzi o zdrowie) srodek antykoncepcyjny co nie?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A zamiast używać prezerwatyw to myślę że lepiej by było, jak byście w pore wyciągali...
kobiety lubią seks bez gumy, ale wiadome nie chcą zajśc w ciąże, ale gumy nie sa 100% zabezpieczeniem....
Porabało? Stosunek przerywany?! A o płynie, który wydostaje się jeszcze przed wytryskiem i też zawiera plemniki nie słyszałaś?
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
A zamiast używać prezerwatyw to myślę że lepiej by było, jak byście w pore wyciągali...
kobiety lubią seks bez gumy, ale wiadome nie chcą zajśc w ciąże, ale gumy nie sa 100% zabezpieczeniem....
Skąd się biorą tak mało odpowiedzialni faceci... ;/ Szok! To największa głupota jaką mogłeś strzelić.

Pozdro.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
1. Stosunek przerywane - buahahahaha :) Jeśli to jest zabezpieczenie, szykuj się chłopcze dizelkowi do zakupu wózeczka dla dziecka :)
2. 16 lat to za wcześnie na seks. Zawsze powtarzam, iż jesteś gotowy na seks tylko wtedy, gdy jesteś gotowy na ewentualną wpadkę i podjęcie rodzicielstwa. Jeśli nie jesteś w stanie zaopiekować się ewentualną powiększoną rodziną - nie bierz się za seks.
3. Odpowiedz sobie na pytania z tematu, który kiedyś założyłem:
http://www.forumowisko.pl/topic/102259-kiedy-rozpoczac-wspolzycie-seksualne/
Fakt faktem niektóre pytania są skierowane typowo do dziewczyn, gdyż faceci zazwyczaj nie mają wątpliwości. Jednak radzę mimo wszystko sobie uczciwie odpowiedzieć na te pytania.
4. Tak jak już pisałem - na początek Durex Safe.
5. Wcześniej nie zwróciłem uwagi na wiek - 16 lat to wg. mnie trochę za wcześnie na seks. Jednak to Ty jesteś panem swojego życia, Ty będziesz czuł na sobie ciężar ewentualnych błędów. Ja mogę tylko doradzić i liczyć na Twój zdrowy rozsądek. A doradzam wstrzymanie się z seksem jeszcze przez pewien czas.
 

rosik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Buahahahhaha niektórych wypowiedź tutaj można potraktować tak, że o prezerwatywie słyszeli w telewizji albo na lekcji biologi. Jeżeli chodzi o rozmiar to w Polsce na długość robi się jeden praktycznie rozmiar i spokojnie Ci on starczy ale WAŻNA JEST ŚREDNICA! Sprawdź na opakowaniu jaką bierzesz i która Ci pasuje. Najlepiej przed stosunkiem w domu dwie paczki różne otwórz i spróbuj jak pewien nie jesteś.
 
Do góry