Kupno mieszkania Warszawa

S

szyszana

Guest
Zobaczcie sobie to osiedle - Radzymin, Akacjowa Aleja. Są fotki, opisy - porównajcie to w stosunku do Warszawy, cen, otoczenia, standardu czy tłoku. Kiedyś Warszawa była ok, ale uważam, że teraz to już absolutnie nie to samo!
 
J

jagnam

Guest
Kamil Brz napisał:
Jestem tego samego zdania. Warto jest zainteresować się inwestycjami, które są już zrealizowane albo które są planowane do oddania do użytku w 2016 roku. Sam jestem trochę w temacie bo równiez szukam dla siebie nowego lokum ( ile w końcu można wynajmować prawda? ) . Przedmieścia odpadają bo nie interesuje mnie daleki dojazd. Rozważam kupno mieszkania na osiedlu Zora Wilanów na Teodorowicza ( zostało już wspomniane w tym temacie). W tym tygodniu idziemy z żoną dopytać się dokładniej o ceny bo prezentuje się ciekawie.
Oho ! Może będziesz sąsiadem mojej siostry bo obecnie finalizuje kupno mieszkania właśnie na tym osiedlu. Obie szukałyśmy dla niej jakiegoś miłego mieszkania ale w końcu zdecydowała sie właśnie na Zorę. Kupowała mieszkanie patrząc się na dzieci bo jest tam wiele sklepów, placów zabaw, ścieżki rowerowe i ogólnie jest ot bardzo spokojna okolica. Cena zależy od mieszkania jakie wybierzesz ( są różne ceny dla wybranych mieszkań) ale jak porównywałyśmy sobie inne osiedla budowane w tej okolicy to nie jest tak drogo.
 
I

Ika112

Guest
Bardzo podobają mi się niewielkie osiedla albo kameralne bloki jak np. Arkadia Łomianki, tam gdzie jest dużo zieleni, miejsca parkingowe i windy.
 

Nastk4

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Faktycznie w Warszawie jest na pęczki deweloperów, a stron w Internecie jeszcze więcej. Moim zdaniem jedna z lepszych to mapa nieruchomosci.pl. Darmowa wyszukiwarka z nieruchomościami deweloperskimi. Łatwo można porównać ceny co daje dodatkową przewagę.
 

yourewelcome

Zbanowany
Dołączył
1 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Osiedle Klonowy Zakątek przy ulicy Ochockiej na Ursusie. Bardzo fajna, spokojna dzielnica, dobra komunikacja. Bardzo szeroki wybór metraży mieszkań, parkingi zarówno zabudowane, podziemne, jak i miejsca parkingowe na zewnątrz.
 

whamy

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Sanderka88 napisał:
Na Otodom, albo OLX na pewno coś znajdziesz :)
Tego tam jest tyle co mrówek, a połowa nieaktualna albo nie w pełni oddająca stan faktyczny. Nie no, jak kupować mieszkanie w warszawie to tylko z pośrednikiem, inaczej można się mocno naciąć. Jeśli chodzi o południowe dzielnice, Wilanów itd. to najlepiej przedzwonić do Eugeniusza Jaworskiego, jest chyba najlepszym i najbardziej doświadczonym agentem z tego rejonu
 

Marenka

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kupując mieszkanie od dewelopera radzę dobrze go sprawdzić. Inaczej z nieuczciwym możemy mieć tylko same problemy. Ważne jest tez położenie naszego przyszłego mieszkania - okolica, komunikacja itp
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No niestety ale za lokalizację trzeba płacić. W centrum jest drogo, im dalej od centrum tym jest o wiele taniej. Z drugiej strony mieszkanie na zadupiu miasta również do najprzyjemniejszych nie należy ( z racji tego,że trzeba dużo życia marnować na dojazd, mam znajomych, którzy w jedną stronę do pracy dojeżdżają prawie 1,5 godziny....).
Jakie macie zdanie natomiast na temat mini mieszkań?
Takich na 12 m2?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
12m2 ? Ja mam większy garaż no i udusił bym się w czymś takim a co do dojazdów to 1h to już norma i nie ma co płakać bo nigdy w dużych miastach lepiej już nie będzie.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jak mieszkałam w Szczecinie to podczas sprzedaży dwóch mieszkań skorzystałam z usług notarialnych Pana Wilgockiego z kancelarii na Edmunda Bałuki . Sprawa została szybko załatwiona bez zbędnych problemow.
 

PIXERS

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja również jestem na etapie rozglądania się. Raczej za nowym mieszkaniem bo jak wyczytałam to nowe mieszkania są o wiele tańsze w eksploatacji niż te z rynku wtórnego ( poza tym i tak pewnie będę remontowała bo chciałabym wszystko mieć wykończone na bum cyk cyk). Na początku brałam pod uwagę Bielany oraz Białołękę ale potem przekalkulowałam ,że dojazdy mogą być trochę męczące. Tak więc szukam czegoś na Mokotowie albo Ochocie. Podoba mi się inwestycja na Niemcewicza 19. Może ktoś orientuje się jakie są tam mniej więcej ceny? Sam budynek na zdjęciach prezentuje się całkiem ładnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
My kupiliśmy od dewelopera APM Development. Moim zdaniem, jeśli interesuje kogoś rynek pierwotny, to takie rozwiązanie jest najlepsze. Teraz widzieliśmy, że w budowie są nowe inwestycje - Apartamenty Nowy Tarchomin i Apartamenty Nowy Marysin (kolejne etapy). Szczerze polecam Waszej uwadze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry