Kupno mieszkania Warszawa

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
No moje na pewno, bo są to dwa pokoje, idealnie rozstawione i do tego balkon, kóry musiał być obowiązkowo!:) Polecam Gant Development i ich bolok na Sokołowskiej:)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja się rozglądam za promocjami bo teraz kiedy nie ma już dopłat rządowych coraz trudniej będzie kupić mieszkanie w dobrej cenie, ale z tego co wiem to JWC ma teraz najlepszą ofertę mieszkań w warszawie na Białołęce (Zielona Dolina, Lewandów Park, Osiedle Światowida), na Woli (Górczewska Park), dlategomam zamiar bardzo poważnie wziąć pod uwagę tego dewelopera.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
z tego właśnie co słyszałem na Górczewskiej mają teraz jakieś promocje. A wracając do wykończenia wszystko zależy od budżetu. Ja wiem, że sam bym sobie nie dał rady z układaniem płytek (raz próbowałem ułożyć u rodziców i niezbyt mi to wyszło) a fachowców dobrych też nie za bardzo znam więc dla kogoś takiego jak ja wykończenie pod klucz to wymarzona opcja
 

burzakos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja bardzo bym chcial mieszkac w jakims stylowym, wyrozniajacym sie budynku. Teraz wszystkie osiedla w Warszawie wygladaja tak samo... Wnetrze mieszkania zawsze mozna przearanzowac wedlug wlasnego widzimisie, ale projektu calego budynku przeciez juz sie nie zmieni... a ja nie lubie miec tego co wszyscy - jestem indywidualista. Niedaleko mojego biura wybudowali niedawno super apartamentowiec - popatrzcie zreszta tutaj. Jak sie oglada takie cudo to az sie czlowiekowi odechciewa wracac na swoje szare, smutne blokowisko. No i do tego ten budynek jest polozony w samym centrum miasta... Wszedzie blisko, do pracy mialbym doslownie 5 minut drogi... Marzenia ponoc sie spelniaja, kiedy duzo sie o nich mysli... -moze jest wiec szansa, zebym tez kiedys tu zamieszkal? :)
 

rysiekszczyg

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mnie interesuje mieszkanie n aOsiedlu Swiatowida bo ten deweloper ma dobra marke ze solidnie wykonczone mieszkania
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to w jw construction jest teraz duża promocja na osiedlę zielona dolina, m2 kosztuje 4900 zł więc myślę, że jak na warszawskie warunki bardzo dobra cena, nie spotkałem się z tak niską u innych deweloperów
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to w jw construction jest teraz duża promocja na osiedlę zielona dolina, m2 kosztuje 4900 zł więc myślę, że jak na warszawskie warunki bardzo dobra cena, nie spotkałem się z tak niską u innych deweloperów
Sądzę, że mojego super mieszkanka na Sokołowskiej nie przebije nawet wielce poelcany na tym forum (dziwne?) JWC ;D
 
Dołączył
4 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
Jakby na to nie patrzeć taniej i tak opłaca się kupić mieszkanie niż wynajmować w dłuższej perspektywie. Doskonale to pokazuje kalkulacja jaką jeden z developerów zrobił na przykładzie swoich inwestycji (Taniej kupić niż wynajmować). Ostatnie wolne lokale i szczegóły programu developer będzie przedstawiał w najbliższą sobotę od g.10 na inwestycji Górczewska Park.
 

teofilZAAK

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
warszawa
No tak, lepiej kupić ale nie za wszelką cenę. Ja mimo że miałem duży wkład własny i trochę kredytu to i tak zrobiłem marny interes, ale to było 4 lata temu. W tej chwili developerzy oferują dużą bardziej interesujące warunki.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
też mi się wydaje, że teraz deweloperzy dają lepsze promocje, rabaty itd. Jeszcze pare lat temu nie było to aż tak częste
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
dobrze, bo w końcu można cosskorzystać bo jest tak ciężko z zakupem dla siebie mieszkania
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
W sumie prawda, tutaj płacisz, ale przynajmniej wiesz na co, masz papier w ręku i wiesz, że nikt z dnia na dzień nie każe Ci się pakować. No i jednak fajniej jest płacić za coś przytulnego na Wilanowie niż jakieś zapyziałe dwa pokoje w hałasie i brudzie.
 
Dołączył
4 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
Warszawa to już w tej chwili nie tylko 8-9tys. zł/m2. Jeśli się dobrze rozejrzymy to możemy znaleźć inwestycje na rynku warszawskim w okolicach 5tys. zł/m2. Wspomniany developer JW Construction ma np. lokale w tej cenie, co ważne lokale gotowe do zamieszkania, a nie dziurę w ziemi.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
przykładowo na Woli w Na Sowińskiego mieszkanie za mniej niż 6 tys za metr :) dokładniejsze infor tu: http://nasowinskiego.pl :) trzeba tylko umieć szukać a można znaleźć prawdziwe perełki :)
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o zakupie mieszkania jeszcze nie wybudowanego? Czy to trochę nie strach takie mieszkanie kupować?
 

susazka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobry developer to gwarancja normalnego kupna bez jakiś problemów nie potrzebnych. Jak firma jest sprawdzona to nie strach, ale przy małych nieznanych albo nowych deweloperach bym nie kupila. Fades Polnord skusił mnie swoją Ostoją Wilanów. Sprawdzilam ich, to dobra firma, znajomi tez od nich kupowali wczesniej, wiec kupilam praktycznie dziurę w ziemi. I nie zaluje, wszystko teraz pieknie stoi:) Jak lubicie zieleń to jest idealne miejsce. Park jest wspaniały, dobrze się mieszka i jest przedszkole.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
A co sądzicie o developerze JWC? Słyszałam, że sprzedaje w Warszawie fajne mieszkania.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Na Lewandowie też tanio można kupić mieszkanie, bo już od 4,990 zl za m2
6 lipca jest dzień otwarty u dewelopera to można więcej info uzyskać
 
Do góry