Kubek termiczny

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Szukam dobrego kupka termicznego pojemność minimum 350 ml, musi trzymać długo temperaturę i być szczelny. Budżet 100 zł.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
literóweczka się wkradła. ;)

Szukasz z rączką czy bez?
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ale musi być kubek czy termosik one też mają kubeczki ?
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
z termosami jest o tyle problem ze sie z niego nie napijesz, musisz nalac do kolejnego minikubka,

monaBETHA napisał:
Szukam dobrego kupka termicznego pojemność minimum 350 ml, musi trzymać długo temperaturę i być szczelny. Budżet 100 zł.
a jakie przeznacznie? miasto, biwaki ?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
lania napisał:
ale musi być kubek czy termosik one też mają kubeczki ?
Kubek, nie termosik :)

czechu napisał:
z termosami jest o tyle problem ze sie z niego nie napijesz, musisz nalac do kolejnego minikubka,

Szukam dobrego kupka termicznego pojemność minimum 350 ml, musi trzymać długo temperaturę i być szczelny. Budżet 100 zł.
a jakie przeznacznie? miasto, biwaki ?
W łapkę i do pracy :)
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
to faktycznie termosik by nie mógł być :) ja kubek mam - trochę przecieka ale nie jest źle :)
 
N

natulka123

Guest
Jak przecieka to jest źle ;) Z tymi termosami i kubkami to jest masakra, bo większość właśnie nie jest szczelna. Te droższe jednak mają te dobre materiały i nic się z nimi nie dzieje. W http://www.asport.pl jest kilka fajnych sztuk ,w różnych cenach. Ale najlepsze są te za 150zł WEST LOOP . No trochę kosztują, ale jednak to naprawdę dobry sprzęt
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
natulka123 napisał:
Z tymi termosami i kubkami to jest masakra, bo większość właśnie nie jest szczelna. Te droższe jednak mają te dobre materiały i nic się z nimi nie dzieje
tu sie zgodze, kubki "promocyjne" takie co najczesciej gdzies rozdaja sa beznadziejne




natulka123 napisał:
Ale najlepsze są te za 150zł
wg mnie nie ma sensu wydawac 150zl za kubek, za 80zl masz esbit

--

np http://www.militaria.pl/esbit/kubek_termiczny_esbit_thermal_mug_375_ml_(159-003)_kb_p15764.xml
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja ostatnio zakupiłam właśnie w sklepie specjalistycznym i jestem bardzo zadowolona
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Szukam kubka termicznego do kawy, pojemność 200ml. Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Jakaś niesamowita szczelność nie jest dla mnie aż tak istotna, bo nie będzie leżał w torebce. Tak samo utrzymywanie ciepła nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Ważne, żeby był mały, ładny, stonowane barwy. Dziękuję
 
Do góry