Który telefon wybrać ?

sohacz

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Po co mu doradzacie flagowce jeśli pytanie było o budżetowe telefony? Jeśli ktoś szuka fajnego, nowego budżetowego telefonu, to ja z własnego doświadczenia polecam Samsunga Galaxy J4+ [/SIZE]

chichotka

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja na poważnie zastanawiam się nad wzięciem telefonu Huawei Nova 3. Na papierze prezentuje się całkiem całkiem, i cenowo nie odstrasza. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym telefonem?

mroz_ek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
wychodzę z założenia, że lepiej wydać więcej, ale mieć porządny telefon na długi okres czasu. Kilka dni temu była premiera Samsunga Galaxy s10 i zastanawiam się, czy by go nie kupić. Na Matrix Media widziałem, że ruszyła już jego przedsprzedaż

damiat

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Przyznaje, S10 prezentuje się całkiem nieźle i to pod względem designu, jak i parametrów. 8 GB Ram na pewno starczy na bardzo długo. Chyba, żeby zastanowic się nad S10+ to tam jest dostepna już wersja nawet z 12 GB RAM. do tego dobry aparat i ma się tak naprawdę telefon na kilka lat. Do tego co popatrzyłem na stronie Matrix Media, to otrzymuje się jeszcze słuchawki bezprzewodowe

WAD3R

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ogólnie, jeśli chodzi o flagowce samsunga, to te zawsze trzymały wysoki poziom, więc czemu by nie. Może trochę więcej się wyda, ale jak wspomniał damiat powyżej, masz telefon przynajmniej na kilka lat ;)

Caraoka

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
No dobra, szaleństwo zakupowe się zaczęło więc powiedzcie mi jaki telefon teraz jest na topie i na co zwracacie uwagę ? Cos polecacie, cos odradzacie?

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Punkty reakcji
500

Renatka123

Zbanowany
Punkty reakcji
0
Hej, podbijam wątek! Szukam czegoś z naprawdę dobrym aparatem, ale spośród średniej półki cenowej. Najlepiej również z dużą pamięcią i wytrzymałą baterią. Nie Huawei. Z góry dzięki za porady! :)

nierannyptaszek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o dobry smartfon w "ludziej" cenie, nie z kosmosu to póki co chyba aclatel się wpisuje, konkretnie TCL 10 plus z 8 rdzeniowy prockiem. pamięci ram też mu nie pożałowali z tego co czytałem, aparat ma bardzo dobry (nie wiem czy rawki obsluguje) a kamera nagrywa nawet w 4K. Myślę, że w granicach 1400 zł spokojnie można go wyhaczyć.

Caraoka

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o dobry smartfon w "ludziej" cenie, nie z kosmosu to póki co chyba aclatel się wpisuje, konkretnie TCL 10 plus z 8 rdzeniowy prockiem. pamięci ram też mu nie pożałowali z tego co czytałem, aparat ma bardzo dobry (nie wiem czy rawki obsluguje) a kamera nagrywa nawet w 4K. Myślę, że w granicach 1400 zł spokojnie można go wyhaczyć.

Ooo a masz taki i możesz podpowiedzieć jak się go użytkuje tak na co dzień?

Do góry