który SE?

nosscir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
1
chce zmienic telefon i zastanawiam sie nad Sony Ericssonem ktory z tych modeli jest najlepszy? C902, C901, C702, C510. wiem ze c902 i c901 maja najlepszy aparat 5mpx, ale ktory z nich jest najlepszy, najmniej awaryjny? one wszystkie nie maja joysticka bo c702 i c510 wygladaja jakby mialy... a moze cos innego mi polecicie tak do 300zl, moze byc inna firma.
 

duken

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja bym Ci radzil c902, mam go dwa lata i ani razu mi sie nic nie zepsulu a jest uzuywany intensywnie ;D
 

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Z wymienionych C901 będzie najlepszym wyborem - tylko czy cena styknie?
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
ja mam od 2 miesięcy c902 i na razie nie psuje się od tamtej pory może dwa razy mi się wyłączył, tylko wkurza to że jest wolny no i zoom ma cyfrowe a nie ma optycznego więc o zbliżeniach zapomnij, kiedyś ktoś mi na forum radził kupić c901 że niby jest lepszy, ale ja wybrałem tańszy ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
C902 jest baaaardzo powolny. To jeden z pierwszych telefonów z nowym oprogramowaniem na platformie A2 i niestety odsłania swoje wady. Obsługa aparatu dedykowanymi dotykowymi klawiszami jest niemal idealna, dźwięk na wyjsciu słuchawkowym bardzo przyzwoity, jakość wykonania wysoka, ale na tym plusy się kończą. Natomiast jeżeli chodzi o C510 to jest doładnie poprawienie wad, które miał C902. Telefon działa zauważalnie szybciej (aczkolwiek media center to nadal jedna wielka kupa), ma jaśniejszy wyświetślacz lepiej oddający kolory i kontrast. Bardzo udany model szczerze mówiąc. C901 i C702 nie używałem, więc się nie wypowiem. C702 to również jeden z pierwszych modeli na tym sofcie, więc podejżewam, że może być równie powolny co C902.
 
Do góry