Który gaz pieprzowy kupić ?

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Joanna_8590 napisał:
W sumie racja. W takim razie polecam https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml :) jeszcze go nie używałam, ale w kieszeni się mieści ;)
siostry maja dokladnie takie same, niedrogie, a polecane przez sprzedawce w militaria
monaBETHA napisał:
Nie używamy nie polecamy :) Nawet próby nie zrobiłaś czy działa?
w tym wypadku lepiej ze nie musiala uzywac
co by dalo ze psikła by w drzewo,
o , fajnie dziala, na drzewo, bedzie teraz lzawic, i....?
a przeciez nie pojdzie w ciemne zaulki miasta zeby sie narazic na atak tylko po to zeby gaz wyprobowac czy dziala
od tego sa testy producenta



hyperfine napisał:
"Organ nieużywany zanika" Lepiej przetestuj jak jeszcze jest sprawny.
nie sluchaj ich, jesli jest niedawno kupiony, ma date przydatnosci wazna, to nie masz sie czego bac, ale po kilku miesiacach, najdalej roku bym go wymienil
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Joanna_8590 napisał:
Tylko na kim? Nikt mnie nie atakuje :p
Popytaj znajomych, może ktoś za piwo się zgodzi wziąć udział w teście. :p



czechu napisał:
siostry maja dokladnie takie same, niedrogie, a polecane przez sprzedawce w militaria
Wczoraj widziałem filmik na YT z testowania gazu tego policyjnego. Jest moc. ;)



czechu napisał:
ie sluchaj ich, jesli jest niedawno kupiony, ma date przydatnosci wazna, to nie masz sie czego bac, ale po kilku miesiacach, najdalej roku bym go wymienil
Przecież napisał, żeby przetestowała póki jest sprawny. Po za tym zaleca się raz na jakiś czas sprawdzić drożność gazu.
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Podeślij link do tego filmiku ;) muszę sprawdzić czym to grozi zanim rozpocznę próby :p
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
nutria napisał:
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
takie kabury to raczej dla strażników miejskich, ochroniarzy a nie dla nocnych spacerowiczów.


crypt napisał:
no nieźle to zrobili. zawiódł mnie paralizator ale gaz (a to ten tani: https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml
) i teaser bezbłędne. nie wiem tylko co to za sprzęty.


Joanna_8590 napisał:
Podeślij link do tego filmiku ;) muszę sprawdzić czym to grozi zanim rozpocznę próby :p
co ty wiesz o internetach skoro filmu, który ma 1 mln wyświetleń nie znasz. jest w polecanych na youtubie :)
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
golgi napisał:
no nieźle to zrobili. zawiódł mnie paralizator ale gaz (a to ten tani: https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml
) i teaser bezbłędne. nie wiem tylko co to za sprzęty.
no moim zdaniem paralizator tak do końca nie zawiódł - widać na filmiku że jednak poczuł "strzał"
ale faktycznie teaser najlepszy - tylko jak to jest? można strzelać więciej niż raz? bo tam jest taka "nitka" ....

golgi napisał:
Joanna_8590 napisał:
Podeślij link do tego filmiku ;) muszę sprawdzić czym to grozi zanim rozpocznę próby :p
co ty wiesz o internetach skoro filmu, który ma 1 mln wyświetleń nie znasz. jest w polecanych na youtubie :)
też już będzie doinformowana, swoją drogą co nieźle się gościu poświęcił - a brat pewnie się zemścił na nim za dzieciństwo ;)
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Dzięki! Już jestem na bieżąco :p i chyba swój gaz też wypróbuje na siostrze... BB)
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
crypt napisał:
Takie testy najlepsze. Widać jak na prawdę działa taki sprzęt. Z taserem nie chciałbym mieć doczynienia.


golgi napisał:
no nieźle to zrobili. zawiódł mnie paralizator
Mnie w sumie też, myślałem, że będzie większy efekt. Po za tym jest to narzędzie obrony bezpośredniej. W takim wypadku gaz lepszy.


nutria napisał:
ale faktycznie teaser najlepszy - tylko jak to jest? można strzelać więciej niż raz? bo tam jest taka "nitka" ....
Musisz załadować nowy "wkład" jeśli chcesz jeszcze raz strzelić.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
nutria napisał:
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
No ja jak na złość zgubiła swój gaz i ulubiona rękawiczkę właśnie z powodu zbyt płytkich kieszeni w płaszczu ;(
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
monaBETHA napisał:
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
No ja jak na złość zgubiła swój gaz i ulubiona rękawiczkę właśnie z powodu zbyt płytkich kieszeni w płaszczu ;(
kupisz sobie nowy na zajączka
Wiosna idzie, rękawiczki nie będą już potrzebne! A nowy gaz sprawisz sobie na zajączka - na szczęście nie są zbyt drogie ;)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Wczoraj widziałem filmik na YT z testowania gazu tego policyjnego. Jest moc.
tez widzialem
okazalo sie ze gaz skuteczniejszy niz phazzer, ale dziala dopiero po chwili



nutria napisał:
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
dlatego jak idziesz ciemna ulica to nalezalo by go miec w rekawie albo w kieszeni a nie na dnie torebki,




golgi napisał:
no nieźle to zrobili. zawiódł mnie paralizator ale gaz (a to ten tani: https://www.militari...50_ml_p6763.xml
takze sie rozczarowalem
ale moze jakny trzyma go chwile dluzej to efekt bylby wiekszy



hyperfine napisał:
Musisz załadować nowy "wkład" jeśli chcesz jeszcze raz strzelić.
a potem mozna je jakos naladowac, odnowic, czy trzeba nowe kupowac ?

Infiner napisał:
Potem sprawiłem sobie porządny gaz. Wybrałem ten model:
gazy-pieprzowe/gaz-pieprzowy-kolter-guard-300-50-ml-zel( tak mi poradzili w sklepie).
No i jeszcze kupiłem jeden swojej żonie, z tym,że taki
gaz-pieprzowy-kolter-guard-imitujacy-szminke-perfumy-10ml

Czasami wraca nocami z pracy to niech ma to przy sobie.
o laskawco
ale zdradz mi bo nie kminie
dlaczego kupiles zonie pojemnik 10ml, przeciez to niepraktyczne, to jeden psik i po calej zawartosci, a widziales na filmiki ze tamten na niego wypsikal cale 50ml
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Infiner napisał:
No i jeszcze kupiłem jeden swojej żonie, z tym,że taki
10ml to zdecydowanie za mało jak na gaz.


czechu napisał:
okazalo sie ze gaz skuteczniejszy niz phazzer,
Nie zgodzę się z tym, że skuteczniejszy. Jak dostał phazzerem, to go powaliło. Cenowo natomiast przegrywa z gazem.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
nutria napisał:
na tej militaria.pl maja też kabury do gazu widziałam - może być przydatne (bo te nasze babskie kieszenie za dużo nie pomieszczą a w torebce zanim bym znalazła pojemnik 50 ml to by mnie dawno ograbili;)
Kaburę na gaz to widziałem tylko u policjantów. Po co to komu? Bez przesady. Nie czyha na Was aż takie zagrożenie, żeby nosić gaz w kaburze!


crypt napisał:
Jak dostał phazzerem, to go powaliło.
A dodatkowo jego brat stzrelał i na pewno go oszczędzał. Jakby to był jakiś typek napotkany na ulicy na pewno poraził by go dłużej.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Papiernik napisał:
Nie czyha na Was aż takie zagrożenie, żeby nosić gaz w kaburze!
Skoro się już nosi, to ważne, aby był pod ręką. Na pewno się znajdą osoby, którym takie rozwiązanie będzie pasowac.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Nie zgodzę się z tym, że skuteczniejszy. Jak dostał phazzerem, to go powaliło. Cenowo natomiast przegrywa z gazem.
z phazzerem jest taki problem ze masz jedna szanse na strzal, musisz trafic, i musi przejsc przez ubranie, wg mnie w zimowych kurtkach jest calkoicie nieskuteczny
no i drogi



crypt napisał:
Skoro się już nosi, to ważne, aby był pod ręką. Na pewno się znajdą osoby, którym takie rozwiązanie będzie pasowac.
ochroniarze, policjanci, straz miejska
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
nutria napisał:
no moim zdaniem paralizator tak do końca nie zawiódł - widać na filmiku że jednak poczuł "strzał"
ale faktycznie teaser najlepszy - tylko jak to jest? można strzelać więciej niż raz? bo tam jest taka "nitka" ....

też już będzie doinformowana, swoją drogą co nieźle się gościu poświęcił - a brat pewnie się zemścił na nim za dzieciństwo ;)
moim zdaniem to nie uzyli paralizatora tak jak powinni, gazu z resztą też nie- spodziewał sie i rażenie prądem trwało za krótko a gaz był na zamknięte oczy ale i tak sponiewierał.

Joanna_8590 napisał:
Dzięki! Już jestem na bieżąco :p i chyba swój gaz też wypróbuje na siostrze... BB)
nie no! przestań to jest dla odpowiedzialnych osób, a nie dla takich, co chcą na kimś próbować...

Joanna_8590 napisał:
Wiosna idzie, rękawiczki nie będą już potrzebne! A nowy gaz sprawisz sobie na zajączka - na szczęście nie są zbyt drogie ;)
kup taki sam jak adbuster- gaz policyjny.

czechu napisał:
z phazzerem jest taki problem ze masz jedna szanse na strzal, musisz trafic, i musi przejsc przez ubranie, wg mnie w zimowych kurtkach jest calkoicie nieskuteczny
no i drogi



ochroniarze, policjanci, straz miejska e, aby był pod ręką. Na pewno się znajdą osoby, którym takie rozwiązanie będzie pasowac.
jest też drugi problem, phazzer jest bardzo drogi...
 
Do góry