Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
No mnie ta 27 kusi, bo za niedługo będę mieszkał przy alejach a stamtąd są trzy kroki do 27. Ale na I miejscu 4 daje najprawdopodobniej.
 

amantris

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje, że uda mi sie dostać do tej I.
A Wy jesteście z krakowa, czy okolic? ;]
 

MickySu

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Gdzie jeszcze skladasz? Nie wiem czy I czy II:p waham sie.
co prawda nie jestem z Krakowa ale wydaje mi się że I lo jest jednak dużo lepsze od II...
ja daję I lo jako szkolę pierwszego wyboru a II lo (mat-geo) na drugim miejscu.
mam nadzieję że pomimo braku wygórowanej ilości punktów dostanę się do I lo w pierwszej rekrutacji:p
 

Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Sporo moich znajomych jest w 1 i gorąco polecają tą szkołę. Poza tym ponoć w II jest straszny wyścig szczurów i w ogóle du*piana atmosfera.

A Wy jesteście z krakowa, czy okolic? ;]
W tej chwili mieszkam przy Bochni, ale za tydzień przeprowadzka do Krk.
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Sama chciałam iść do IV, ale po pierwsze primo - daleeeeko, a po drugie primo - podobno mają tam wyścig szczurów.
Zresztą i tak bym się nie dostała. :D

A ilu punktów się spodziewasz, Yeaman?
 

Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Koło 145. Nie wiem czy to jest ilość na IV, ale i tak złożę papiery. A nuż się uda :p
 

raethe

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
A tak trochę odchodzę od opinii na temat liceów...
Idziecie z kimś czy rozstajecie się z kolegami i będziecie sami? Bo ja sama, a face-to-face jestem trochę nieśmiała i zastanawiam się jak to będzie. :D
 

Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Ja się rozstaje. Jeżeli pójdę do IV to być może z kumplem z klasy (ale on do innej klasy niż ja chce iść) i znam tam jedną osobę. Jeżeli do 27 to zupełnie bez żadnych znajomości.
Pierwszy kontakt zawsze jest ciężki ale po chwili jest ok.
 

amantris

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jako jedyny z mojej klasy sie wybieram do krakowa.
nie znam tam nikogo, ale myślę, że nie będzie tak źle. ;]
 

agatka;)

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
słuchajcie.. czy ze 120 pkt dostanę się do XX lo na biol-geo-j.ang lub biol-chem?
z iloma punktami przyjmują w tej szkole w 1 rekrutacji? wybiera się ktoś z was tam ?;)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Faktycznie. twój post o bursach już znalazłam, dzięki ;)
Nie no skoro w zeszłym roku w VII był tak wysoki próg, to ja dziękuje :) Szukam jakiejś szkoły w Krakowie do której mogłabym się dostać, w której próg punktowy był taki w miarę, żeby mi starczyło z tymi moimi 140 (plus, minus). Muszę dać jakąś na I do której chciałabym chodzić, która miałaby jakiś taki średni (albo wyższy) poziom i do której miałabym możliwość się dostać, bo w razie jakbym się nie dostała do Piekar (które składam na II, bo nie można na I), na które najbardziej się nastawiam, chciałabym chodzić do lo w Krk, a nie do tego które daje na III, które by było już taką ostatecznością, której bardzo bym nie chciała.
Mówisz że XI całkiem słaba, więc odpada. A jak jest z poziomem w takim razie w X? I mniej więcej ilością punktów? (klasa hum,lub mat-inf)
Skoro IV słynie z mat-inf, to pewnie ze 160 pkt. trzeba, co? A z humanem jak jest?
Bo teraz to póki co zastanawiam się tylko pomiędzy X albo IV.
No chyba że znacie jakąś inną z dość dobrym poziomem i taką do której mogłabym się dostać z około 140 pkt. ? (human, albo mat-inf, ale raczej human)


human może być też niezły w VI. nie przekreślaj IV ;) szkoła wydaje się być fajna, ale musisz progów poszukać (w każdym bądź razie są bardzo podobne do VI, z tym ze szóstka to typowo językowo-humanistyczna właśnie jest), najlepiej jakbyś miała co najmniej 150pkt.. ;]
do X próg to 140-150pkt, ktośtam ze 132 się dostał na humana. poza tymi szkołami to może III, XII, XX i te wszystkie o których teraz się mówi na forum :D
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
Yeaman myślę że mając 120-130 pkt dostaniesz się do X bo tak teraz wyglądają progi, jak coś to są jeszcze dalsze rekrutacje :)
 

sklodowska

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiecie może jak to dokładnie jest z tym przeliczaniem punktów na świadectwie? Jeśli chodzi np. o prace na rzecz szkoły (1pkt), jeśli ma się w sumie parę takich "osiągnięć" to będzie to i tak brane pod uwagę jako całość, czyli 1pkt, niezależnie od tego ile się będzie miało wypisanych, czy też może jak się ma np. 3 to będą 3pkt?
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
jeśli za każdy taki akt na pożytek szkoły byłby 1pkt to miałabym za to z 200pkt ;P niestety, za to jest tylko jeden punkt i prawdopodobnie dostaje go tylko samorząd uczniowski (rok temu dostawał ten punkt tylko i wyłącznie przewodniczący..) musisz się jeszcze wychowawczyni dopytać.
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Wiecie może jak to dokładnie jest z tym przeliczaniem punktów na świadectwie? Jeśli chodzi np. o prace na rzecz szkoły (1pkt), jeśli ma się w sumie parę takich "osiągnięć" to będzie to i tak brane pod uwagę jako całość, czyli 1pkt, niezależnie od tego ile się będzie miało wypisanych, czy też może jak się ma np. 3 to będą 3pkt?
nie ważne ile zrobisz, to tylko 1 punkt
Jak byłaś na np 2 wolontariatach to i tak masz tylko 3 punkty, a nie 6. Nie sumuje się.
 
Do góry