kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Haha ;D Dokładnie - zwykłe pustaki.
Mi bardzo zależy na V Lo. może nie jestem wybitnym uczniem, leżącym całe dnie nad książkami, ale nikt na mnie nie narzeka ;D. A jak się dostanę to nie po to by być tam najlepszą, tylko po to żeby wyjść z wiedzą. Nie zależy mi tak jak niektórym by być najmądrzejszą. Wystarczy mi przeciętność ;D.

Jak wystarczy Ci przeciętność, to możesz startować do każdego lepszego liceum ;d
Zrób tak, że złożysz np. do V na pierwszym miejscu, do I i VIII czy innego na trzecim xD Wtedy jak się nie dostaniesz do V nie będziesz smutna, że nie dostałaś się do jakiegoś dobrego :D
Ja bym poszła tam gdzie mniej cisną, bo się nie lubię uczyć xD A właśnie - wiesz coś o XIII LO? xD
Ale jak Ci zależy to droga przed tobą, wystarczy chcieć :]
 

Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
44(human)+41(mat-przy)+69(polski, historia, geografia, angielski)=154
Mniej więcej tyle pkt będę miał. Co polecacie? Mowa o kierunku humanistycznym.
 

kenkos

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
1
Superszajss - ja skladam do XII w KRK i do I w Tarnowie, nad 3 sie zastanawiam... ale jak juz mowilem, nie dysponuje zbyt duza iloscia pkt ... 135 okolo ;/
 

Yeaman

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Rodzice mają ciśnienie na II LO. Ale punktów za mało, poza tym dużo niedobrego słyszałem o tej szkole.
IV to mój cel obecnie ;) Tylko trzeba z ocenami powychodzić na ludzi ;d
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
YEAMAN - co wszyscy widzą w tej IV? xD Ona taka dobra jest czy co :dd
 

kenkos

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
1
Nie wiecie moze, jak jest z rekrutacja w malopolskim? Bo jestem ze swietokrzyskiego, a rekrutacja elektroniczna nie obejmuje mojej szkoly... Musze zawiesc papiery odrazu do szkoly, czy zrobic cos jeszcze?
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Yeaman nie idź do II-niby super szkoła,a tak naprawdę pełno tam dresów i ćpunów-jak przechodziłem obok niej,to stała tam grupka jakichs cwaniaków(uczniów tej szkoły) i chcieli mnie pobić za to że się na nich popatrzyłem-na szczęście przyszedł jakiś gość i ich uspokoił.Nie polecam!
 

kenkos

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
1
'Jestem w kratkę'
IV to dobra szkola :) moja kuzynka tam chodzila - poleca.
 

~Charlottka~

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
1
Kunegundaa ja też wybieram się do V. Na który profil idziesz?
Orientujecie się może jak jest na biol-chemie w V... oprócz tego że jest dużo nauki?? ;DD
 

superszajss

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
101
Punkty reakcji
0
jestem w kratkę - koło 140 - 143 ? mało ;/ .
ej ja bym chciała iść do XII ale to ZA daleko;/ !

a do IV nie mam co startować z tyloma pkt .
kurdeeeeeeeeeeeeeee .

er - zet - ona nic złego nie napisała o TWOJEJ Szkole ;]

kenkos - chyba musisz podania sam przynieść do wybranych szkół :)
 

Paulineek94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak wy, ale ja czekam jeszcze na wyniki egzaminów, na razie nie chcę nic wyrokować.... w najgorszym przypadku chyba będę miała 145 pkt,a w najlepszym 152 pkt, więc już się pogodziłam z myślą, że nie dostanę się do VII,a już na 100000000000% nie w pierwszej rekrutacji... stresujące jest tylko to, że II termin rekrutacji jest pod sam koniec wakacji...
Pozostaje mi tylko X LO, chyba że i tam się nie dostanę :p W sumie całkiem nieźle jest tam w X, ale nikt z moich znajomych tam nie idzie <_<

A jak myślicie z tą ilością punktów do jakiego złożyć jeszcze liceum , zastanawiam się nad IX,ale byłam tam i nie jestem zbyt przekonana... (tylko gdzieś w tych okolicach, bo Borek Fałęcki czy Nowa Huta to za daleko dla mnie)

p.s proszę, aby te osoby, które idą do VII napisały ile będą miały punktów, wtedy będę wiedzieć na czym stoję...
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Ja idę do VII-będę miał 158 pkt,nie wiem czy się dostanę bo znajomy mi mówił ze trzeba tam mnin 160 pkt...
 
Do góry