ktore krakowskie liceum wybrać ?

barneyy

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
siemaneczko :D
z uwagi na to , że rozpoczela sie juz rekrutacja do liceów , to chciałbym was zapytać o to , co sądzicie o czołowych krakowskich liceach , przy okazji rozwiązując własny problem
dlugo nie moglem sie zdecydowac nad profilem , ale w koncu zdecydowalem sie nad matfizem albo matfizinfem
i tu pytanko : ktore krakowskie są najlepsze pod tym względem ? punktow bede mial od 160 do 185(totalny max) , mam finliste z bio

moje typy :
V - mowia ze to nie szkoła , i tak bym sie nie dostal ;d
I - tam podobno same nowobogacze i spie**oliny xD
II - mam daleko , mam tam ziomka, na poczatku wyklinał , ale teraz sobie chwali , ale nauki w ch..
VIII - bylem , zaje**ste boisko , mowia o sobie że najlepsi w krk, niedaleko mamy pracy, mogłaby mnie podwozić, A NIE ,ZAPOMNIAŁEM ZE MAJA NA POPOŁUDNIE :))))))0
VI - mowia że human , ale bylem na dniu otwartym , fajna loszka mnie oprowadzałą :D ,ogólnie same fajne loszki no i chyba mam najbliżej no i przyciaga mnie to że maja na rano + na 8
VII - za daleko mam nawet nie biore pod uwage
IV - gosc od anglika poleca swoja stara szkole,profesor techmański jego bóg (nie znam ) ale dzien otwarty mnie zniechecił
myśle jeszcze nad lacznościa , ale primo nie ma dziewczyn , sekundo 90 % stamtąd i tak idzie na studia

ktoś chodzi do powyzszych szkól i powiedzialby jaka jest tam atmosfera no i ten poziom z majcy ? :D
 
Do góry