Którą fototapetę wybrać?

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Chcę ożywić nieco swój pokój i wybrać do niego odpowiednią fototapetę. Ściany mam pomalowane na szaro. Jak myślicie, który wzór będzie najlepiej pasował?
 

Attachments

  • obrazy-na-pleksi-lodzie-na-jeiorze-w-dolomitach.jpg
    obrazy-na-pleksi-lodzie-na-jeiorze-w-dolomitach.jpg
    61,3 KB · Wyświetleń: 0
  • plakaty-malownicze-jezioro.jpg
    plakaty-malownicze-jezioro.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 0
  • fototapety-samoprzylepne-widok-z-lotu-ptaka-na-dolomity.jpg
    fototapety-samoprzylepne-widok-z-lotu-ptaka-na-dolomity.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 0

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Rozumiem, że motyw masz już wybrany i zdecydowałaś się na góry? :wink: Właściwie wszystkie te widoczki ładne, ale skoro masz szare ściany, to ja bym próbowała ożywić jakoś to wnętrze. Dlatego moim zdaniem najlepiej pasuje ta ostatnia fototapeta. Bo np ta druga jak dla mnie bardzo ładna, ale na szarej ścianie nie wiem czy nie byłoby juz ZA szaro :wink:
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Dużo też zależy od tego jaką masz wizję na ten pokój. Mnie się np. ta pierwsza nie podoba, druga ładna, ale trochę nudna, a trzecia, jak wspomniała @madzia_a ożywi pokój, bo jest bardziej kolorowa. Do tego dochodzi jeszcze kwestia samego pomieszczenia - jeżeli masz tam okna, przez które będzie wpadało dużo światła to możesz nawet wybrać tę bardziej szarą. Jeżeli np. pokój jest od zaciemnionej strony budynku to pokój będzie wyglądał smutno, więc lepiej wybrać tę żywszą.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Dziękuję za Wasze spostrzeżenia, bo są dla mnie cenne.
Co do motywu to tak, faktycznie zdecydowałam, że mają to być góry. W tym pokoju jest oczywiście okno, ale faktycznie wpada przez nie dość mało światła. Dlatego myślę, że faktycznie dobrze byłoby trochę ten pokój ożywić tą fototapetą. Poszukam jeszcze jakiegoś żywszego motywu gór i wtedy zdecyduję czy ten co znajdę czy ten trzeci tu ze zdjęcia :)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Uważam tak jak Madzia i Aga... Zdecydowanie ta jaśniejsza będzie dobrze wyglądała z szarością... A swoją drogą to skąd te fototapety?? Stacjonarnie czy przez neta??
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Moogle napisał:
Uważam tak jak Madzia i Aga... Zdecydowanie ta jaśniejsza będzie dobrze wyglądała z szarością... A swoją drogą to skąd te fototapety?? Stacjonarnie czy przez neta??
Nieee, nie stacjonarnie ;) Te fototapety wybierałam w necie, w Pixers. Jak przeglądałam to wszystko jeszcze raz, to przez chwilę zastanawiałam się jeszcze nad tym wzorem co wstawiłam poniżej. Aleee, jednak nie. Ostatecznie już zamówiłam właśnie wczoraj tą najjaśniejszą z pierwszego posta, o której tutaj była mowa :)
 

Attachments

  • fototapety-niesamowity-krajobraz-gorski-z-mgla-i-stogu-siana.jpg
    fototapety-niesamowity-krajobraz-gorski-z-mgla-i-stogu-siana.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 0
Do góry