Kto zaprojektuje stronkę?

derrie

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Potrzebuję strony internetowej, takiej dosyć prostej, ale z przejrzystym menu i estetyczną grafiką. Polecicie kogoś kto może taką stronkę wykonać?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Mogę polecić, a nawet mogę wykonać. Kwestia tylko jaki masz na to budżet.
 

razor91pl

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam.
Z chęcią podejmę się zlecenia. Moje dotychczasowe realizacje zobaczyć można na portfolio zonic . pl
 

bendak

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
derrie napisał:
Potrzebuję strony internetowej, takiej dosyć prostej, ale z przejrzystym menu i estetyczną grafiką. Polecicie kogoś kto może taką stronkę wykonać?
Polecam Siplex Studio, poza projektem i stworzeniem strony, w zależności od wybranego pakietu zajmują się również wszelkimi działaniami związanymi z obsługą techniczną strony.
 

Mareczek342

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac związanych z projektowaniem stron internetowych, warto trochę się dokształcić w tej dziedzinie.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
jak pytasz o sklep to polecam IdoSell ze względu na elastyczność i doskonały UX/UI po "wyjęciu z pudełka" oraz wbudowane integracje z ERP, marketplace i moduł POS oraz Printer. Rozbudowane API wyklucza potrzebę używania baselinkera. Koszta zależą od zbyt wielu czynników żeby oszacować.
Z "bezpłatnych" polecam woocommerce albo magento, właściwie to cokolwiek poza prestashopem i shopgold pod warunkiem, że zintegrujesz to z ERP.

Daję też namiar na firmę, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych sklepów online https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Warto jest skorzystać z usług jeśli zależy Wam na tym aby sklep wygladał dobrze oraz był przyjazny dla użytkownika.
 
Do góry