Kto uwielbia grać w hokeja???

F

faithless

Guest
mega_mistal, Grałem kiedys w hokeja, w szkole :)
Byłem cały po objany :hyhy:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A mi się właśnie pdoobał ten w szkole.Ale to był chyb a jakiś inny hokej,bo taka plastikowa piłeczka,ale mi się podobałą ta gra.
 
S

slodziutkaa

Guest
a ja nie lubie hokeja:p

[ Dodano: 5 Lipiec 05, 12:35 ]
ja najj naj lubie siatke:p a zwłaszcza plażową:D
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
ja bym z chęcią pograł w hokeja ale u nas nie ma warunków....żadnej hali w pobliżu nie ma....a co do uni-hoc'a o którym tu wspominała Ribana to pogrywamy od czasu do czasu w szkole i podoba mi sie bardzo ta gra...choć w moim sercu króluje futbol...
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
DJ_KaSeTa napisał:
ja bym z chęcią pograł w hokeja ale u nas nie ma warunków....żadnej hali w pobliżu nie ma....a co do uni-hoc'a o którym tu wspominała Ribana to pogrywamy od czasu do czasu w szkole i podoba mi sie bardzo ta gra...choć w moim sercu króluje futbol...

:D :D
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
w Krakowie pewien bardzo uprzejmy pan z Cracovii ma druzyne hokeistek (przedzial wiekowy bardzo rozny :p poczawszy od 14 lat :p) ! jesli ktos by byl zainteresowany to serdecznie polecam :D
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
hokej hmmm pilka to niejest ale zdecydowanie najleprzy sport zimowy! 2 bramki, krazek, bramkarz czyli do pilki troche podobne wiec moze byc.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No w hokeja to jeszcze nie grałem, ale w uni-hoc'a tak i nawet fajnie się grało. Ale osobiście wolę koszykówkę.
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
Wiecie, ja też uwielbiam tą dyscyplinę sportu, lecz na wuefie jest ciężko żeby w nią zagrać.

Faceta się ciężko prosi, a moi kumple za nią nieprzepadają, więc zawsze jestem skazany, żeby
grać w "balę". A szkoda, bo tak szczerze, to nie mam gdzie sobie potrenować.

Uprzedzam, że nie interesują mnie treningi jako tako ani gra w jakimś klubie młodzieżowym. :) :eek:k:
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Oglądałem końcówkę meczu Polska - Kazachstan, ta kolejka karnych była niesamowita. Szkoda tylko, że jednak przegraliśmy...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ktos ma linki do sklepow internetowych gdzie moge kupic koszulki hokeistow?

P.S Czeska Republika wymiata!!! :D Dallas Stars i Ottawa Senators tez! ;)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Nie grałem ale chętnie bym zagrał w ten sport. Zawsze mi się to podobało z tym że niestety u mnie nie miałem okazji ani możliwości za bardzo.
 

sagi2007

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
A ja poszukuję dobrej książki o polskim hokeju, również przedwojennym, najchętniej by było dużo o Pogoni Lwów - mistrz 1933 (po dramatycznym nocnym meczu ex aequo), wicemistrz '29 i '30, trzecie miejsce w '27. Ktoś może coś polecić, odsprzedać?
 
Do góry